Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik utan elment az egyik...

Lombik utan elment az egyik magzatom oriasi verzessel, a masik meg nagyon jol fejlodik, szivhanggal rendelkezik. Volte barna folyasotok terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
A verzes utan mar 3 hetenel tobb allando barna folyasom van, a dokim megnyugtatott, hogy ez normalis a masik petezsak tisztul. Van-e ehhez hasonlo tapasztalatotok?
2009. okt. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hät nekem nem lombikkal, hanem simän volt ez a helyzet. a 8. hetig barnäztam vagy vereztem vagy mi. De kaptam rä utrogestet. Utäna mär oke volt. Azota 36 hetes vagyok :o) Hajrä nektek! :o)
2009. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt,remelem minden rendben lesz,en a beultetestol szedem az utrogesztet.
2009. okt. 4. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én kérdeznék Tőled, ha lehet! Én is lombikos vagyok péntekre nem vártam és nem is jött, de tegnap este elkezdtem barnázni és ma egy picit fájt a derekam és a hasam is, de aztán abba maradt, majd ma estére kicsit élénkpiros vérzésem lett egy kis nyh darabbal, azóta megint alig van! Mit jelenthet ez? Nekem is kettőt ültettek be!

Neked hogy kezdődött a vérzésed? Én is szedek utrót és el nem tudom képzelni mi lehet, mert nem rendesen jött meg! lehet, hogy nálam is az a baj, mint nálad!?

nagyon sajnálom, hogy elveszítetted az egyik babád és nagyon remélem a másikkal nem lesz semmi gond!!!! Nagyon szorítok értetek!

Mikor csináltál tesztet? Nézted a hődet? nekem nagyon ugrál! Az orvosok mit mondtak neked, miért van ez?


Előre is köszönöm, válaszod!

Egy aggódó lombikos!

2009. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia,ne aggodj,lehet,hogy ugyanaz a gondod mint nekem,de legjobb lenne dokihoz menni huvely ultrahanggal meglatja meg ilyen pici korban is ha valami gond van.

Nekem az 1. verzesem lombik utan 2 hetre volt,en mar elotte voltam dokinal es mar ekkor sem latta a 2.embriot,tehat az elso verzes egy betetnyi volt,ekkor lettunk biztosak,hogy csak egy magocskank maradtutana folytatodott a barnazas,majd ra egy hetre olyan mennyisegu verzes volt,hogy kb fel orat nem tudtam felallni a WC-rol es ekkor jott el a kicsi.Most elmeletileg minden rendben.

Nektek kivanok sok szerencset,drukkolok,hogy minden rendben legyen.

Ird meg mi az eredmeny,hogy vagy es hol volt a beultetes.

Udv Erika

2009. okt. 7. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz van mint a kérdezőnél. Csak 7 hetesen jött a hirtelen rengeteg vérzés.
2015. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!