Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes pocakos vagyok. Ma...

32 hetes pocakos vagyok. Ma voltam nőgyógyásznál azt mondta túl nagy a baba ezért elküldött vérvételre. Kismamák nektek mekkora volt ennyi idősen a babátok?

Figyelt kérdés
BPD:87mm THX:87*92mm FL:62mm és azt mondta hogy kb 2400gr a babácskánk és lehet hogy cukros vagyok ezért elküldött vérvételre.Nagyon aggódom.Egyébbként minden rendben van nincs ödéma,teljesen zárt a külső belső méh száj vérnyomás normális.
2009. okt. 5. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj,nálunk is így volt,32 hetesen 2300g-nak saccolták a kisfiamat,sőt,39 hetesen 3800-nak,azt mondták nagy lesz,erre 3350-el született 40+3-ra.Nekem 36 hetesen lett 6.9 a cukorértékem,utána a biztonság kedvéért már diétáztam,de nem lett semmi baj.Az uh nem hajszálpontos,szerintem nincs okod aggodalomra.

2009. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes vagyok, de sajna nem tudom, mekkor a babó, engem pont ez aggaszt. 28 hetesen voltunk 4D-n önszorgalomból, mert cukros vagyok, hogy megnézzük a súlyát. Gondoltam majd úgyis lesz 33 hetesen a III. kötelező UH, majd ott is megnézik. Erre azt mondja a dokim, hogy a 28 heteset elfogadja a III. kötelezőnek, így nem kell menni. :o( Nekem akkor volt 1166 g. Remélem, hogy 4 hét alatt nőtt valamennyit.


Szóval sajnos válaszolni neked nem tudok, csak azért írtam, mert az jutott eszembe, hogy mi az, hogy "lehet hogy cukros vagy"?? Nem voltál cukorterhelésen, ahol már kiderült volna? Ezt nem értem.


Egyébként tényleg a cukortól szokott nagybaba lenni.

De valóban az UH-k is sokszor tévednek, hiszen ezek csak a mért adatokból számítják a kb. súlyt.


Ne aggódj, menj el vérvételre, az alapján megnézik a cukrot. Szerintem minden rendben lesz. Feleslegesen ne aggódj!

2009. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már kétszer voltam terheléses cukron és nem volt semmi gond teljes normális volt a cukor.3 hete voltam uh és akkor még nem mondta hogy nagy lenne a baba.
2009. okt. 5. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne izgulj! Nekem a 30 hetes vizsgálaton mért adataim: BDP:84mm, FL:60mm, AC:269mm, súlyát pedig 1931 grammra saccolta a doki! Ezekre az adatokra azt mondta, hogy 32 hetesnek felelnek meg! Na neked majdnem ilyenek az adataid! Én is voltam már két vércukorszint mérésen, hála nem vagyok az! Pánikolok én is, hogy mitől lehet ilyen nagy a babám! Bízom abban, hogy hátha elmérte a doki, bár akiket kérdeztem azt mondták, hogy elég pontosan szokott ez a doki mérni! :( Emiatt eléggé elkezdtem parázni, hogy majd hogy fogom megszülni, de mindenképp a lényeg, hogy egészséges legyen a "csöpp" kisfiúnk!!!

Nem értem, hogy neked miért mondták, hogy nagyon nagy a babád!

2009. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!