Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullétre mit...

Reggeli rosszullétre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok 7 hetes kismama vagyok egy hete eviselhetetlen egész napos hányingerem émelygésem van.

Tudtok erre vmi gyógymódot?

És még egy kérdés: Lehetséges hogy már most látszódik a pocakocskámon h babát várok, vagy ez mástól is lehet? (pl. Hízás,puffadás)

Köszönöma válaszokat!


2008. jún. 18. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.B6 vitamin.Álltalában segít. (És mielőtt kikelnél az ágyból rágj el egy pár kekszet.Hátha segít)
2008. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajtam egy jó kis hányás segített!:-) Semmi más! 27 hetes kismama
2008. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom.
2008. jún. 18. 19:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Hányás minden reggel van, de utána 30 perc és minden kezdődik elölről....
2008. jún. 18. 19:45
 5/8 anonim válasza:

Nagyon megértelek!

Nekem ami segített: borsmenta tea, maláta tea, alkoholmentes sör, sajtos tallér, keksz.

Kitartás!!! 17 hetes kismama

2008. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! :-) Akárcsak én tettem volna fel ezt a kérdést...

Én holnap töltöm a 8. hetet. 5. héttől olyan émelygéseim rosszulléteim voltak , vannak, hogy nem tudok dolgozni. Mikor megkérdezik tőlem, hogy vagyok, azt szoktam mondani: Hál'Istennek vacakul!

Mivel nagyon várjuk a babát, ezért még a rosszulléteknek is örülök!

Én már sokmindent kipróbáltam, nem jöttem rá mitől lenne jobb! Olyan, mintha folyamatos gyomorrontásom, kajaundorom lenne! De kit érdekel!!! :-)

A hasam nekem is nőtt, volt, aki rá is kérdezett a terhességre, de ez még nem a méhnagyobbodástól van. Inkább egyfajta puffadás. Belül már most kezdenek átrendeződni a dolgok...

Kívánom, hogy érezd magad minél jobban és egészséges szép babád szülessen!

2008. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem úgy sikerült a 8.héttől a rosszulléteket megszüntetnem, hogy ha éjszaka jött rám, ittam egy pohár jéghideg vizet (legjobb, ha este lefekvés előtt kiveszel a fagyasztóból egy félig megfagyott vizü üveget), reggel meg, mielőtt kinyitottam volna a szemem, gyorsan lekaptam egy kekszet a komódról és még fekve elrágtam. Utána már csak kétszer jött elő rosszullét, hetekkel később, de az köhögés miatt. Remélem hamarosan jobban leszel és a terhesség minden pecét élvezni fogod!

14hetes kismama

2008. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a kedvességeteket!

Kipróbálom az összes tippet.

Neketek is egészséges és gyönyörű babát!

2008. jún. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!