Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Szaniszló Zsoltnál VÁCon...

Edus83 kérdése:

Dr Szaniszló Zsoltnál VÁCon tapasztalatok? Nagyon szimpi nála szeretnék szülni, de jó lenne tudni milyen.

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Én egyszer voltam nála,nekem nem szimpatikus.Van jobb is!
2009. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bővebben ha lehet??:))!!de azért köszi
2009. okt. 5. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Többször jártam nála az sztk-ban uh-n és nem voltam vele tökéletesen megelégedve, bár ő most egy felkapott doki itt Vácon. Szerintem egy gyermekét váró nőnek soha semmi sem tökéletes, ha a babájáról van szó. Meg kellene őt jobban ismerned és váltani még később is ráérsz. Amúgy nem halottam róla semmi eget rengető rosszat.
2009. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem Ő a dokim, de ha az enyém nem lenne, akkor én fixen Hozzá járnék. Csak jót hallottam!
2009. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM:))!!!
2009. okt. 8. 07:05
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Én tegnap akartam Géczi Máriához menni rákszűrésre, de a doktornő nem volt, Szaniszló rendelt helyette..gondoltam bemegyek, mi baj lehet. Nost a doktor úr elmondta,h ectópiám van és emiatt fájhat és vérezhet a vizsgálat. Azt, hogy mi okozza ezt a dolgot nem tudtam megmondani és láthatóan idegesítette, hogy kérdezgetek. Közölte, hogy van egy kis gyulladás az ectópia miatt, ad gyulladáscsökkentő hüvelykúpot. Mivel látszott,h már a háta közepére kíván, nem faggatóztam tovább, még azt sem tudtam meg, hogy mikor lesz meg a vizsgálat eredménye. A patikában megkérdezte a gyógyszerész hölgyeket, hogy mégis miféle gyulladáscsökkentő a felírt szer. Közölték, hogy ez hüvelygombára való...Teljesen elképedtem. Egyrészt, semmi bajom nincs, másrészt a doki egy szóval sem említett gombát... Nem váltottam ki..Felháborítónak tartom. Ez olyan, mintha semmi bajom nem lenne és felírna a körzeti antibiotikumot. Én ehhez a fickóhoz biztos nem megyek többet és azt javaslom Mindenkinek, hogy nagyívben kerülje el. Szerintem felelőtlen, hiszen ok nélkül írt fel hüvelykúpot, egyáltalán nem adott normális felvilágosítást és láthatóan bosszantotta, hogy kérdezek...
2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!