Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdtétek tehernek...

Mikortól kezdtétek tehernek érezni a terhességeteket? Hányadik héttől volt nehéz? Mi miatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor voltam terhes, kettőnél semmi bajom nem volt, nem volt teher, végig sportoltam, rohangáltam.

A harmadiknál az első 3 hónapot végighánytam, az megviselt. De utána megint nem volt semmi gond, további 2 hónap alatt összeszedtem magam újra.

2009. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első 14 hét volt teher az állandó rosszullét miatt.De lassan kezdem élvezni a babavárást :)
2009. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem problémamentes terhességem volt, nem voltam rosszul 1x sem, mégis a vége felé már nehéz volt. Az utolsó hónapban vagy inkább 2 hétben volt a legnehezebb, mert nem tudtam éjszaka aludni, dagadt a lábam. A legrosszabb a türelmetlenség volt, alig bírtam kivárni, hogy megszülessen a kislányom!Kellemes babavárást!
2009. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 edus83 ***** válasza:
100%
Én első babámat várom,de annyira hánytam,hogy kiszáradtam és kórházban voltam,aztán az állandó félelem mert már vetéltem el,még mindíg hányok heti 3xkb:((!!!Már 5hós elmúltam szóval eléggé megviselt persze amikor látom uh.azt gondolom megéri,de azt nem kívánom senkinek amikor egész nap hánytam magamra semmi erőm nem volt:((!!De persze vannak kivételek és azokat irigylem nagyon:))!!De azért biztos lesz jobb is :))!!
2009. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó két hét már kemény volt. Tehernek nem mondanám, de sokmindent megadtam volna, ha végre kibújik a picur. A 39. hét elejéig húztuk, megváltás volt szülni. Nehéz volt feküdni, állni, enni, aludni,levegőt venni, bizonytalanságban, kérdésekkel első szülés előtt....
2009. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a hányingert teljesen megúsztam, de már a kezdetektől vérzett a fogínyem, és az orrom is többször, meg nagyon fájt a derekam. Ezeket leszámítva én tök jól éreztem magam egészen a 8. hónapig, na akkor kezdődött mindenféle nyavalya. A térdeim nagyon fájtak, vizesedtem, az ujjaimat alig tudtam hajlítani, a hólyagomat annyira nyomta a baba, hogy ülni is meg menni is alig tudtam a végén, volt hogy 10 percenként mentem WC-re (még a vízszámlánkon is meglátszott :)) Ami a legszörbnyűbb volt, hogy az utolsó 3 hétben utolért a terhességi viszketés, iszonyatosan viszkedett az egész testem, aludni sem tudtam, és olyan kiütéses lettem, hogy rossz volt rám nézni. Nekem ez volt a legrosszabb. Ja és jól kirepedezett a hasam :((
2009. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mikor jelentkeztek a striák a hastokon?

Nekem ez a 31. hetem az első babával, 23 éves vagyok, eddig szinte semmi panaszom nincsen.


Örülnék, ha mesélnétek. Kívácsi vagyok kinél hogy megy.

2009. okt. 5. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Azok a terhességi csíkok, amik azért keletkeznek, mert nagyon megnő a hasad, és a bőr nem tud olyan ütemben tágulni, és kireped. Azt hittem én is megúszom, nekem az utolsó 3 hétben repedt, bár nekem nagyon nagy, 4 kilós babám született, és a hasam is óriási volt. Kenegetsd minél többször testápolóval, vagy olajjal, vagy direkt ilyen célra kapható krémmel. (bár nekem nem használtak sajna :(
2009. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs kicsit félreolvastam, azt olvastam hogy mik azok a striák, bocs
2009. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem repedt, habár nem volt olyan írtó nagy a hasam. Nem kentem semmivel. Egy nagyon régi hirtelen fogyásom miatt van kb 3-4 csíkocska, ami eddig nem volt feltűnő. Szülés után belilult és úgy is marad. Habár nem vészes, mert tényleg nagyon picik.
2009. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!