Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kádban fürdötök, vagy zuhanyoz...

Kádban fürdötök, vagy zuhanyoztok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

A kádban fürdök, a zuhanyzóban zuhanyzok.

Általában zuhanyzom, de azért hetente egyszer beülök a kádba is.

2009. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen is fürödtem, csak nem olyan forró vízben. Mondta ugyan a védőnő, hogy nem lenne szabad, de sok egyéb olyan dolgot is mondott, aminek nem éreztem valóságalapját. A forró víz tudom, hogy ártalmas a magzatra nézve, ezért nem is fürödtem forró vízben, de a védőnő azt is mondta, hogy azért sem szabad fürdeni, mert nagyobb a fertőzésveszély. Nade könyörgöm, a saját kádamban??? Én tartom tisztán, hát mi fertőzne abban?

Nem is lett semmi baja a fiamnak, már két éves, és semmi negatívumát nem tapasztaltam annak, hogy kádban fürödtem.

2009. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szinte végig fürödtem, nem túl meleg vízben. Nekem teljesen problémamentes volt a terhességem, az orvos sem ellenezte. Az utolsó hónapban már csak zuhanyoztam, mert kényelmetlen és nehéz volt nagy pocakkal ki-be mászni a kádba. kellemes babavárást!
2009. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is kádban fürdök, nagyon meleg vízben.De szerintem olyan forró vízbe úgy se tudunk beleülni, hogy ártson a babának.
2009. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 edus83 ***** válasza:
100%
Zuhany:))
2009. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is kádban fürdök midig és jó meleg vízben.Azt mondják,hogy amit terhesség előtt megszokott a szervezet,az terhesen sem árt.

Én biztos,hogy nem fagyoskodnék 36-37 fokos vízben!

2009. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany,mert sajna most csak az van.Költözünk nemsoká,és ott lesz kádunk.A lányommal végig fürödtem,meleg vízben amilyen jól esett,pláne mikor fájt a derekam.Már alig várom ismét a kádban fekvést.....
2009. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzom. De terhesség előtt is így szoktam, Ha fürdök, az mérföldekkel több időt vesz igénybe, annyim csak havonta ehyszer van. :) Nem forróba sajnos, mióta babát várok, a vérbőséget jobb kerülni!
2009. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Fürödtem, kényelmes meleg vízban. Elég volt a terhesség után a császáros hasammal 6 hétig tusolni...
2009. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is fürdök imádom amikor beleülök és olyan jól ellazul mindenem.A kislányommal is végig fürödtem,o most 3 eves.
2009. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!