Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+5 kismammi vagyok. Normális...

36+5 kismammi vagyok. Normális ilyenkor a bővebb folyás?

Figyelt kérdés
Hirtelen pár napja kezdődött, nem csíp, nem sárga, illatmentes. Normális már ilyenkor a végén ez? A másik ami nagyon fura, hogy olyan mintha "kifordult" volna valami a hüvelyemben. Tükörrel néztem meg,ilyet még nem láttam. Egyre többször szúr és görcsölget a hasam alja, és a derekam is, és feszül be a pocim. Ez kitarthat a végéig, vagy lehet hogy előbb szülünk?
2009. okt. 5. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

36+0 vagyok, de nekem is nagyon erös a folyäsom. Nekem volt valami bakteriälis nyunyom....De az elmult, ez inkäbb olyan vizes szerü, szintelen szagtalan ize. Mivel a betettöl volt a bakteriälis szutty, ezert jobb hijän most naponta 3szor cserelek also nemüt, jobbat nem tudok, de hät ez a 3-4 het mär semmi. Sztem normälis. Hogy mi fordult ki a hüvelyedböl azt nem tudom... Nem lehet, hogy csak megduzzadt? Az normälis. Bär öszinten szolva en nem nezegetem a sajätomat tükörrel. A joslok azok addig itt lesznek, mig nem jönnek a rendesek :o) De az meg lehet pär het :o)

Kitartäs meg erre a pär hetre, napra? :o)

2009. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár én már megszültem májusban,de ugyanezzel találkoztam.

Nekem azt mondta rá a adokim,hogy a szervetem így védekezik a fertőzésekkel szemben: a folyás szó szerint kifelé mossa a bacikat.

Csakhogy, azt is mondta, hoyg esetenként pont a túl sok folyás lehet a bacik melegágya.

Mindenesetre terhesség alatt a bővebb folyás normális jeleség.

2009. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!