Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, ti hogy birkoztok...

Kismamak, ti hogy birkoztok meg az alakvaltozassal?

Figyelt kérdés
Vilag eletemben karcsu voltam lapos izmos hassal, sose jott ram egy deka sem. Most vagyok 22 hetes es mar elegge gombolyodik a pocim. Van amikor tetszik, meg imadom a babamat benne, de van amikor meg azt erzem, hogy mar annyira nem vagyok szexi, semmi nem jon ram a regi ruhaimbol egy vagyont meg nem akarok kolteni atmeneti ruhakra, igy csak van egy par amit most hordok. Idonkent ramjon a feltekenyseg, foleg ha a parom azzal a csajjal beszelget, aki ra van kattanva es meg modellkedik is, gyonyoru arc, test... Megbizom a paromban, de most olyan tehetetlennek es tramplinak erzem magam raadasul a szex sem a regi, mert sokszor faradt vagyok estere munka utan es kisebb fajdalmak is kisernek par hete, ami nem emel a libidomon. :( Bocsanat, ha hosszu voltam. Vannak meg valakiben hasonlo erzesek?
2013. máj. 30. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hű, mi lesz veled akkor, mikor igazán elkezd nőni a hasad?? (30. hét környékén)

Bennem sosem volt ilyen, a férjem végig kívánatosnak tartott, a nagy hasam sem gátolt abban, hogy szeretkezzünk.


A fejedben kellene rendet tenni, mert szerintem csak magadnak generálod a problémát ami valójában nincs is.

2013. máj. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kismamák gyönyörűek, én terhesen éreztem magam a legszebbnek életemben. (Szerencsére a férjem is imádta a pocakomat.) Ezzel szemben szülés után nagyon utáltam tükörbe nézni, az a löttyedt has, a rajtam maradt kilók :( Szerencsére mire egy éves lett a kisfiam, újra visszanyertem a formámat.
2013. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen normális érzéseket érzel

én szerencsére világ életemben kövér voltam, így a terhességi alakváltozást fel se vettem lelkileg

aztán visszafogytam az eredeti kövérségemre :D

így most újra olyan kövér vagyok mint régen :D :D

a férjem meg teljesen oda van értem lehet akár terhes kövér vagy sima kövér

2013. máj. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez erosen ferj fuggo.

Mivel en nem vagyok egy manoken tipus, en legyintek ra egy nagyot, hogy hogy nezek, fogok kinezni. Nekem nem art.


Mivel neked szep az alakot, megertem az aggodalmad.

2013. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
az elso terhesseg alatt imadtam a testem 53 kiloval kezdtem, 10 kilot hiztam, megoldottam, hogy szexi maradjak... aztan a szoptatas alatt felszedtem a szules utani sulyomhpz kepest plusz 5-6 kilot, es mire hat honap edzes (szoptattam is) utan vegre elkezdtem fogyni, ujra varandos lettem... most 24 hetes vagyok,64 kilo, eddig egy kilot hiztam es rosszul vagyok magamtol! a parom persze nem piszkal, szeretget de akkor is sokszor kuzdok magammal hogy el is higgyem, tenyleg szepnek lat! mar alig varom hogy edzeni es szoptatasbarat dietaba kezdjek:-)
2013. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok. Igaz, hogy a fejemben kene rendet rakni de azert ez nem ilyen egyszeru. Van nehany ilyen napom amin tuti nem segitenek a hormonok sem. Ahogy novekszem ezzel aranyosan egyre jobban zavar ha a paromnak irogat ez a modell csaj es nem tehetek rola. En is alig varom, hogy ujra edzhessek, de igaz rovid idon belul szeretnenk egy kistesot is.
2013. máj. 30. 08:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, hogy ezt írom, de a párod is hibás valahol. minek ír neki vissza?Miért beszélgetnek?Miért nem törli a francba a csajt. Ezt nagyon egyszerűen ki lehetne küszöbölni. Téged kellene figyelembe vennie. Engem is idegesítene ez helyedben, és én tuti szólnék a páromnak, mondjuk ő nem csinálna ilyet, ez tuti. Tekintettel lenne rám, és a te párodnak is ezt kellene tennie.
2013. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és még csak annyit, hogy a csajszi meg egy pofátlan r.banc, ha modell, ha nem:D Mert olyannak írogat, aki elkötelezett és babája fog születni. Nagyon utálom az ilyen nőket. Téged pedig ne zavarjon a pocak, biztos, hogy pocakkal is gyönyörű vagy, minden babát váró nő szép, kivirulnak a boldogságtól, ragyognak. A szerelmetek gyümölcsét hordod, ez egy ajándék, ezzel nem versenyezhet a másik, akármilyen bombanő.
2013. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi, az igazsag az, hogy a paromra egy rossz szot sem szolhatok, o mar kozolte vele, hogy ne irogasson neki, mert engem zavar, de a csaj ujra es ujra felbukkan. Ezert irtam, hogy a paromban megbizom, de megis zavar ez a no, es a hormonok sem segitenek most tuti :) Reggel ota egyebkent beszeltunk is rola, es most megkonnyebbultem kicsit. Persze ha barki hasonloan erez vagy erzett, kivancsi avgyok a tortenetere.
2013. máj. 30. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Bennem is váltakozik ez... Télen mindig felszedtem egy kis túlsúlyt, amit nyárra leadtam, és szép karcsú lettem. Most viszont a téli túlsúly maradt és jött rá még 10 kiló a baba és a felelőtlen táplálkozásom miatt. (Sajna eddig nem figyeltem oda a csokira meg fagyira)...Ezeket kívánom a legjobban... Még most is csinosnak látnak az emberek, meg én is ki lennék békülve magammal, ha nem lennének a régi ruháim és a mérleg mutatója. :D Nekem is nehéz feldolgozni az alakom változását, mindig is feszes bőröm volt most pedig repedezik a combom és a csípőm. És ki tudja lehet még a hasam is fog, most a 26. hétben járok. És hol van még a szülés... De abban reménykedek, hogy szülés után a szoptatás egy normális étrend mellett segít majd visszatérni régi önmagamhoz. És sportolni is szeretnék, baba mellett akár otthon egy órát ugrabugrálni amíg a pici alszik... Aztán lehet, hogyha megszületik, akkor minden megváltozik, és a kis csoda lesz a legfontosabb, az alakomról pedig a figyelmem 100%ban rá irányul majd, és így könnyebb lesz feldolgozni a változást... :) Mindenesetre én is parázok ezektől a dolgoktól... A férjem nem levelezget senkivel, én is kiborulnék ettől... De ez a nő a legalja, ha nem ért a szóból, semmi tiszteletet nem vált ki egy normális férfiból egy pincsikutya. :) Te pedig ne is törődj vele, hiszen gondolj bele, memnyire cuki a kisbabád odabent, rá koncentrálj. :) Az alakod pedig úgyis helyrerázódik, ha van hozzá akaraterőd. Ez nem az az időszak, ami az alakról szól. :)
2013. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!