Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télre milyen kabátot vesztek...

Télre milyen kabátot vesztek Kismamik?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy ilyenkor milyen kabátot szoktak hordani.Nektek van elképzelésetek, hogy milyet vesztek, és hogy hol szerzitek be?Köszönöm a segítségeteket :)
2009. okt. 6. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én egy harangalakú kabátot kaptam, nem kismama, de a célnak megfelel. Fölöslegesnek tartottam venni, mert reméljük nem kell sokáig használni. Én az egyik barátnőmtől kaptam kölcsön, érdemes szétnézni barátnőknél
2009. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bő télikabátom és van egy régi bunda szerű kabátom, amiben anyukám volt várandós, én arra gondoltam, ha neki jó volt nekem is, most újra divat a retró. Szerintem vegyél valami olcsóbb kabátot, arra a pár hónapra, gondolom úgy sem fogsz sokat kimozdulni, ha nagy hidegek lesznek. De nekem még a csizma jutott eszembe, hogy azt hogy fogom felvenni. Hallani olyat, hogy valaki a vége felé már a zokniját sem tudja egyedül felvenni.
2009. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nincs a rokonaim és barátaim között olyan nagy méretű nő, mint amilyen én vagyok, ezért piacon és turkálóban próbálkozom :) Átmeneti kabátnak egy poncsó-szerű kabátot vettem piacon, remélem, télre is találok valami olcsót, turiba készülök. A-vonalú lenne ideális :)
2009. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a "régi" 2 éves téli kabátomat viszem el varrónőhöz.Aki azt mondta 2 oldalra tud belevarrni pótlást,amitől szélesebb lesz,és utána kivehető,ha már nincs rá szükség.Eszem ágában sincs másikat venni.
2009. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagy méretű irha kabátom, remélem beleférek, még nem próbáltam. Nem szívesen vennék csak azért. Nem sokáig hordanám,mert nov.30-ra vagyok kiírva. A C&A-ban vannak kismamaruhák, bár nem valami olcsó. A Coraba is szokott lenni.
2009. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is valami olcsót szeretnék:)Márciusba szülök, úgy hogy lesz alkalmam kihasználni:)Viszont erre az egy télre nem érdemes akkora költségbe verni magunkat.Nézelődök, aztán egyszer csak belebotlok valami elfogadható kabátkába.Ha mégse, akkor marad a 4 pulcsis megoldás :(
2009. okt. 6. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A tescoban cherokee-t kapsz néhány ezer ftért, normális minőség és jó fazonok, nézz ott körül.
2009. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én piacon vettem steppelt, kapucnis, egyenes fazonú kabátot 4000-ért. Eddig m-eset hordtam, most az L-es pont akkora, hogy ha dupla ekkora lesz a pocim, akkor is beleférek. Igazából, mivel nem szűkített fazon, ezért utána is tudom használni, nem olyan feltűnően nagy. Még bálásban érdemes szétnézni, bár én nem találtam, de lehet, hogy túl korán kezdtem el nézelődni.
2009. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!