Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, és a...

14 hetes kismama vagyok, és a folyamatos vérzés és görcsölés összefügghet a baba egészségével?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnos az orvos is csak találgatni tud,mert semmi nem látszik az uh-on.Méhfal ép,méhlepény jól tapad,a baba jól fejlődik,nagyon eleven stb...

Volt korábban egy bevérzésem,ill kettő az egyik felszívódott a másikkal viszont nem tudom mi lett de már nem látom feltüntetve a papírjaimon.

Ami még lehetséges,hogy elég furán estem teherbe mert elötte már 2 menstruációm elmaradt,nem tudni miért.valószínű hogy hormonális dolog.

Viszont annyira vékony volt a méhfalam hogy a doki is csodálkozott hogy egyáltalán megtapadt a baba.

Azt mondta mivel ilyen körülmények között estem teherbe lehet hogy nem termel elég hormont a méhem és azért vannak ezek a dolgok.

De ez is csak egy lehetséges válasz.Bár ennek inkább örülnék...

Próbálok vigyázni magunkra...:)

2009. okt. 6. 16:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! És nem kaptál hormonokat, ha az is egy feltevés, hogy nem termel elég hormont a szervezeted? Ha a baba jól van, az nagyon jó. Mikor bent feküdtem 1 hetet a kórházban, ott volt egy 2 gyerekes anyuka, aki mindkét terhességét végig menstruálta, normális mennyiségű vérzéssel, a gyerekei egészségesek, ő is gyakrabban járt ellenőrzésre. Nekem az első vizsgálatkor azt mondták, lehet egy vérömleny vérzett, de később helyesbítettek, a méhfalon vagy a méhszájon repedt meg az ér, mert nagy volt a baba és a méhen nem bírta a hirtelen növekedést. Végül 2500 g-os lett a kislányunk. Lehet nálunk jelzés volt ez a vérzés, mert downos lett a babánk, de nem szeretnélek megijeszteni, ne gondolj rosszra. Biztosan jó volt a tarkóredő és az orrcsont vizsgálat.

Neked állandó a vérzés? Barnázás vagy pirosas vérzés? Mindenesetre fura, hogy ilyen is előfordul. A lényeg, hogy jól vagytok, a baba fejlődik és kis virgonc. Reméljük jól sikerül a magzatvízvétel és jó eredményt hoz.

Vigyázz magatokra és azért majd jelentkezz, hogy milyen lett az eredmény az amniocentézisen. :)))

2009. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!