Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz egyszerre folyik...

A magzatvíz egyszerre folyik el ugy hogy elönt teljesen vagy fokozatosan mint a pisilés?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szivároghat is, változó. Nekem el se folyt. :)
2013. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azzal indult a szülés, pont mint a filmekben: rendszertelen 10 perces "gyenge" fájások, s aztán hallottam egy pukkanást, mint a pisilés, de közben szaladtam a fürdőbe. Egyébként ez nem jelent túl jót, ugyanis akkor sietni kell a szüléssel, a fertőzésveszély miatt. Valóban, az a legjobb, ha intenzíven jönnek a fájások ha már 5 percesek mindenképpen irány a kórház, ott vagy reped a burok magától, ha nem megrepesztik. Ha felül reped a burok magától akkor esetleg csak szivárog a magzatvíz. Érdemes figyelni a színét, mert azt kérdezni fogják :)
2013. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pukkant egyet, de később kiderült, hogy felül, és csak szivárgott. A legvégén folyt el a maradék.
2013. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy folyt mintha pisilnék, de nem lehetett szabályozni és sokáig el sem állt. Szóval nem lehet összetéveszteni a pisivel.
2013. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sőt, nekem elfolyt nagy mennyiségben, aztán szivárgott.
2013. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kizúdult,mindenféle fájás nélkül.
2013. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!