Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt olyan, aki abszolút...

Van/volt olyan, aki abszolút nem érzett terhes tüneteket?

Figyelt kérdés
Kistesót szeretnénk (tehát voltam már várandós), a héten megyek uh-ra, menszi szerint pont hat hetes leszek. De az égegyadtavilágon semmit nem érzek. Amikor kimaradt a menstruációm, akkor görcsölt picit a hasam, mintha megjönne, de nem jött, a tesztek pozitívak. Viszont nulla, semmit nem érzek, a leghalványabb mellfeszülést se, émelygést se, semmit se, még a hasgörcs is teljesen elmúlt rég, ez baromi furcsa. Volt még valaki így?
2013. jún. 5. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen! Egyik fiamnál sem éreztem az égvilágon semmit! Még egy kósza émelygést se... Ne aggódj! :)
2013. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az első babával 6 teszt lett negatív, semmi tünet, semmi émelygés, mellfeszülés, semmi, csak a menzi kimaradása. Egészséges lányom született :-) második babával (fiú) már pozitív teszttel mentem dokihoz, szintén 0 tünettel. Egyik babával sem volt semmi tünetem, rosszullétem a 9 hónap alatt!!! :-) boldog babavárást!
2013. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben éreztem magam a legjobban semmilyen "tünetem" sem volt. 32hkm
2013. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak álmos voltam csak, de az is lehetett attól, hogy akkor nagyon sok munkám volt :) de egyébként semmi
2013. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!