Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy tudjak aludni?

Mit tegyek, hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok és nagyon nagyon fáradt vagyok egész nap, és emellett rosszul is vagyok. Esténként nagyon rosszul alszom, talán a hormonok miatt lehet, de inkább csak forgolódom az ágyban, így napközben is majd leragad a szemem, nincs erőm semmihez.

Ez el fog múlni? Mit tegyek, hogy tudjak aludni?


2009. okt. 8. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is ugyanígy vagyok. Eddig sajnos én se találtam semmi jó megoldást:(
2009. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg napközben is szundítani, amikor érzed, hogy leragad a szemed. Lefekvés előtt egy pohár langyos tej segíthet este az elalvásban.


Amúgy nem sokat tehetsz, sajnos ez egy ilyen időszak. A hormonok mindent felborítanak. Legkésőbb a szülés után el fog múlni. :_P

2009. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... Én szerencsére itthon vagyok, úgyhogy tudok délelőtt 10-ig aludni, ez jó, de persze 4-kor már ásítozom... Éjjel meg a sültkrumpli szagát éreztem, amit délben csináltam, nem tudtam elűzni, és a hányinger kerülgetett, meg forgolódtam össze-vissza...

De emelett meg olyan fáradt voltam, mint aki beteg, még a lázamat is megmértem, hátha tényleg vmi baj van, de nincs. :)

Esetleg a citromfűkapszula vagy tea segíthet elálmosodni, próbáld ki! Vagy a tejet, de nekem az nem megy le...

Napközben meg a kávé is hiányzik, mert a baba előtt napi 2-t ittam, tejesen, de most sehogysem megy le...

Állítólag a 2. trimeszterben több az esély a fittségre! :)) Addig kitartás!

6 heteske

2009. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is itthon vagy (szerencsére, vagy nem szerencsére, mert megszűnt a munkahelyem:-s). És ugyanígy rosszul vagyok a szagoktól, de még a saját kezemnek a szagától is, hiába mosom meg százszor. Napközben is próbálok lepihenni, de aludni nem tudok, legfeljebb lecsukom a szemem és pihenek, de mindig mindenféle gondolatok járnak a fejemben.

A tejre meg sajnos érzékeny vagyok, úgyhogy ha azt innék este, akkor meg attól lennék rosszul.

2009. okt. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!