Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsyban szült valaki úgy,...

Bajcsyban szült valaki úgy, hogy nem volt fogadott orvosa, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ehhez a kórházhoz tartozok, eddig nem ide jártam, de nem vagyok elégedett azzal akihez jártam, így úgy döntöttem lesz ami lesz, ide járok terhes gondozásra és itt szülök, annál aki éppen bent lesz.

2013. jún. 7. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 és fél éve szültem ott. Nem volt se fogadott orvosom, se szülésznőm, egyszerűen nem tudtam megfizetni pedagógus fizetésből.... Rendesek voltak, jók a dokik, elfogadható volt minden, kivéve egy csecsemősnővért, akit 2 napig tűrtem, majd elküldtem a fenébe, és akkor már tudott emberi módon viselkedni.. mindent összevetve elég jók a tapasztalataim, most is ott fogok szülni, és ugyanúgy nincs orvosom.
2013. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ott szültem, de volt fogadott dokim és szülésznőm is.

Dr Fábián István és Tóth Ferencné Móni, imádtam!!! :)

Mindenki kedves volt, jók a szobák, a kaja is oké, kényelmes minden és a hangulata is jó a kórháznak, ha lehet egy kórház hangulata jó. :D

nekem csodás emlék az ott töltött időszak, és semmi bajom nem volt,.

A szülőszobák is jók, van kád és színes szobák vannak.

Én nagyon ajánlom és apa, vagy bárki, akár többen is bent lehetnek Veled, nagyon rugalmasak, Fotózni, videózni is lehet. A doki magától fotózott, mikor apa vágta el a köldökzsinórt! Áldom e miatt is. :)


Üdv és könnyű szülést, sok boldogságot, egészséget: Egy egy éves Tündérke anyukája. :)

2013. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg tudnád írni, hogy Fábián István milyen tarifákkal dolgozik? Be lehet hozzá kerülni? Mert olvastam már néhány emberről, hogy milyen jó, csak be kerülni nem lehet hozzájuk. Mielőtt el megyek a rendelésre gazdaságosabb ha legalább egyszer ingyen is találkozhatok vele.
2013. jún. 8. 06:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, elmondom, de amúgy Ő annyira nem közvetlen és hülyülős doki, de kedves, alapos és fiatal, 37 körül van, amúgy jó fej. :)

IKEA-val szemben van magánrendelője, és egy vizsgálat 10.000 Ft és a szülés egy éve volt nekem 70.000 ha jól emlékszem. :)

A szülésznőmet viszont mindenképp ajánlom, ha kell, adok telszámot, nagyon kedves nő és minden szempontból szuper szülésznő és társ a nehéz órák alatt!! :) Ha van kérdésed, írj nyugodtan!! :)

2013. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha őt választom, szerinted megengedné, hogy apukán kívül még egy ember bent legyen a szülésen? Vagy tudtok olyan orvost a Bajcsyban aki engedi, hogy 2 ember legyen bent?
2013. jún. 8. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondom, nekem is bent volt anyum a vajudás alatt. Csak a szülésnél nem, de egyszer mikor NSTn voltunk egy egész (cigány) család jött ki a szülőszobáról, amikor megszületett a kicsi. Bent voltak végig...

Szóval megbeszélés kérdése, de tuti nem gond egyik dokinál sem, szerintem. Itt védőruha sem, kell, pedig az nem ártana szerintem. :)

2013. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valószínűleg én is így fogok szülni a Bajcsyban, mert sajnos nem engedhetjük meg magunknak a magánorvost. Eddig SZTK-s terhesgondozáson a Fábián és Kubicsek dr. úrnál voltam. Mindkettő nagyon kedves és szimpatikus doktor, minden kérdésemre válaszoltak, még viccelődtek is. Remélem, hogy épp valamelyikük lesz ügyeletes decemberben, amikor én fogok szülni. :) Amúgy szülésznő fogadását megfontolom. Te mikorra vagy kiírva? 12h km
2013. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Polgárnál szülök másodszor is. Ő a főorvos, sokan félnek tőle (úgy láttam a folyosón :)) Ezért szerintem velem is kesztyűsebb kézzel bántak. Soha nem hívott magánrendelésre, azért nem is adnék pénzt, a szülésért 80-at kér most is. Szülésznőt nem fogadtam. Akkora lehúzás szerintem, hogy magánrendelés utn még pénzt kérnek a szülésért! Ja, és telefonon és e-mailben is rögtön válaszol, akármikor kereshetem....
2013. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!