Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d ultrahangra érdemes még...

4d ultrahangra érdemes még menni 32 hetesen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk potyára menni, már voltunk 25 hetesen, de gondoltunk, elmennénk még egy körre, de lehet, már késő...

2013. jún. 17. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
én már lehet nem mennék, de ha belegondolok, nem akkora összeg végül is, aztán meg lehet még tök jó fotókat csinálnak.
2013. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják, már nagyon nem érdemes, mert nagyon valószínű, hogy a helyszűke miatt a kis kezeivel, lábaival takarja már a kis pofiját. Egyébként mi is gondolkodunk, de az orvos, a védőnő, és még a szonográfus is azt mondta, hogy nem érdemes. Ha tudnak képet csinálni, akkor az jó lehet, de a tapasztalataik java része az, hogy a baba takarja magát. :(


31 hkm

2013. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint a személyes találkozást kell megvárni, hogy lássuk végre az arcát:) az se rossz:)
2013. jún. 17. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ha be meritek vállalni, hogy kis esély van a jó felvételre, akkor menjetek, de egyébként nem érdemes. Azt a pár hetet már tényleg kibírjuk. Jól sejtem, szintén augusztusban jön a baba?

2013. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,augusztus elejére. szóval már tényleg kibírjuk, abból a pénzből,amit erre költenénk, lehet, hogy feleslegesen, meg veszünk pelust:)
2013. jún. 17. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:
mi a 32.heten is voltunk, szuper felvetel lett, mar olyan kis cuki babas pofija volt :) ha gondolod holnap teszek fel kepet :)
2013. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szintén 2.!


Nem tudom, felétek hogy mozognak az árak, de a környékünkön olyan tarifák mozognak, hogy abból nem csak egy csomag pelust lehet venni. /10-13 000 Ft/vizsgálat, annak függvényében hogy kérsz-e fotó CD-t, DVD-t, képet, illetve milyen hosszú vizsgálatot kérsz/

2013. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ó igen, szívesen megnézném a képeket:)


nem is egy csomag pelusra gondoltam ám, de inkább úgy értettem, hogy jócskán van még mire költeni azt a pénzt, mielőtt megérkezik a baba, inkább nem rizikózunk. lehet, hogy mázlink lenne végül és szuper képek készülnének, de ha nem, akkor buktuk a pénzt, szóval ezt a másfél hónapot már kibírjuk.:)

2013. jún. 18. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Itt a kép :)


[link]

2013. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hohó, hát nagyon helyes kis arca van:) gratulálok!!!:)
2013. jún. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!