Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesség...

Volt valakinek terhesség alatt gombás, és baktériumos fertőzése? Mit kaptatok rá?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még semmilyen fertőzésem,és most terhesség alatt,mind a kettő,és ráadásul az első trimeszterben:(
2013. jún. 24. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére pont a második trimeszterben kezdődött.

1hétig otthon próbálkoztam,irrigálással különböző természetes cuccokkal,de nem használtak.

Aztán a candibenet kaptam,de csak 3 napig használtam 6 helyett,mert elmúlt tőle.

21+3hkm

2013. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen.

Gombám is volt, azt Canestennel kezeltem, talán kombival, az utolsó trimben.

Gyulladás is, arra Kliont és Supraxot kaptam (szájon át), ráadásul pont szülés előtt, végig sem tudtam csinálni a kúrát, talán 2 nap kimaradt. Még jó, hogy a gyereknek nem lett semmi baja.

2013. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A terhességem előtt soha nem volt gombás fertőzésem, a terhességem alatt végig. Így, ahogy mondom, az elejétől a végéig, totál ki voltam bukva. Már nem emlékszem hány fajta gyógyszert/kúpot kaptam, mindegyik használt egy hétig, aztán kezdődött elölről. Rémálmomban se jöjjön vissza.

A dokim már az elején megmondta, sajnos van olyan, aki hajlamos lesz rá a hormonális változások miatt és semmit se lehet csinálni, ez van, de ne aggódjak szülés után elmúlik (így is lett). 1,5 éves a fiam, kistesót várjuk, a pozi teszttel egyidőben kezdődött a folyás, szerdán megyek újra dokihoz, addigra lesz eredmény a kenetről, gondolom kezdődik az egész elölről...

És tényleg az az idegesítő, hogy soha-soha semmi ilyen problémám nem volt előtte, utána csak terhesen.

Remélem neked nem ez lesz, sokaknak van, elmúlik gyorsan és nem jön vissza sem! Csak én vagyok ilyen iszonyat peches... :(

2013. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, 3-as vagyok: baktériumos fertőzésem emellé nem volt, elég volt a gomba is :(.
2013. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első trimesterben is használtál kúpot? Félek,hogy ne ártson a babának.
2013. jún. 24. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem gombás, a harmadikban, de előbb nem is nagyon vizslatták... Először Canestent kaptam, de nem használt, aztán meg egy kúpot, nem emlékszem a nevére. Ne aggódj, ezek nem ártanak a babának.
2013. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elején negatív volt a tesztem, most a végére összeszedtem a gombát én is.

Nem írtak föl semmit, mert azt mondták, hogy a szüléssel elmúlik.

2013. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!