Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszül a mellem, pedig nem...

Feszül a mellem, pedig nem szokott! A hasam alja is feszül, görcsöl :D Megnéznétek a görbém? Sikerülhetett végre? (8. nap vagyok ovuláció után )

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teszel is be görbét?
2013. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kerria ***** válasza:
Megnézném... küldöd, vagy feltöltöd?
2013. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi,az lemaradt! El vagyok varázsolva :)

2013. jún. 24. 10:37
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de sokat olvasok a témában, mert mi is babát tervezünk. Egy nappal vagyok később a ciklusomban, mint te,majd csatolom a végén, de az enyém nem ilyen. Amit tudunk, h megvolt a pé, jókor voltatok együtt, elvileg bármi lehet. A dpo 7-8 körüli hőesés normális, de nem lehet ebből terhességre következtetni, hacsak utána feljebb nem ugrik mint eddig volt (ez jelentheti a több progeszteron termelődését beágyazódás miatt/után). Ha a luteális fázis félidejétől a hő kezd leesni, akkor nagy valószínűséggel nem áll fent terhesség, mert ez a megszűnő progeszteron termelést mutathatja. Persze mindig vannak kivételek, szóval akkor a tuti, ha megjött, vagy ha már van pozi teszt! Drukkolok!

[link]

2013. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16:47es vagyok. Nézegetem a görbédet :) Nem lehet, hogy az ovud a 12. ciklusnapon volt és rossz helyre húzza a rendszer az x-et? Mert ha 2 pozi lh teszted van, akkor a 2 között van az lh csúcs és onnéttól ált 12-24 órán belül megtörténik a tüszőrepedés(90%), nagyon kevés nőnél 48órán belül (10%). Vagy rosszul gondolom? Nálam is rossz helyre húzta a gép...
2013. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én is azt gondoltam először,igazából nem is tudom ,lehetséges,hogy 12. napon volt ovu és 2 napra rá meg leesik a hőmérsékletem és csak aztán emelkedik jobban?mert akkor már a 12. dpo-n lennék,talán már tesztelhetnék is :)
2013. jún. 24. 17:25
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a mikorszkópom is a 12. napon volt páfrányos
2013. jún. 24. 17:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok olyan görbét láttam, ahol a 2., 3. napon leesik a hő, aztán felmegy ( [link] itt rengeteg példagörbét találsz :)Ha holnap a hőd legalább ennyi lesz, vagy több, akkor én a helyedben csinálnék tesztet :) Azért majd írd meg az eredményt! Mióta próbálkoztok?
2013. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Összességében 1 éve próbálkozunk,tavaly 3. hónapban már terhes lettem,de elvetéltem és most májusban kezdtünk el megint próbálkozni.1 sikertelen hónap áll mögöttem,remélem ez így is marad!
2013. jún. 24. 19:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Az első terhességemmel én is elvetéltem, és a második újrapróbálkozós hónapban fogant meg a lányom :) Majd írd meg, ha tesztelsz másnak is segítség lehet, ha erre téved! És én is kíváncsi vagyok rá :)
2013. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!