Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam genetikai uh, magas...

Voltam genetikai uh, magas miatt afp donw pozitiv lett, igy fel ajánlották a magzatviz vételét de nem mertem vállalni ikrekel vagyok terhes! Vetélés esélye fenn áll! ti mit csináltatok volna a helyembe?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ikrek esetében nem lehet az afp-re hagyatkozni, mert valótlan értéket mutat.


Milyen volt a 12 hetes uh-d? És mit mondtak a genetikai 18 hetesen?


Én a helyedben megkeresném a környék legjobb ultrahangosát, és vele konzultálnék, kerül amibe kerül.

2013. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, ikreknél mutathat rossz eredményt. Nem tudom, hol voltál, én elmennék egy konzultációra egy magánrendelésre
2013. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

És a genetikai uh eredménye mi lett? Találtak vmi gyanúsat?

Én úgy tudom, hogy ikerterhességnél még annyira sem megbízható az afp vizsgálat, mint amugy, és ilyenkor a genetikai uh- ra hagyatkoznak.

Én a korom miatt integrált tesztet csináltattam, mert a magzatvízvétel miatti vetélés kockázatát csak akkor vállaltam volna, ha a teszt eredménye rossz.

2013. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ciszta van mind a kettö agyába!

erre mondták felszivodik

2013. jún. 25. 15:20
 5/19 anonim ***** válasza:

első vagyok

Én is integrált tesztet csináltattam, és annak az eredményétől tettük függővé a továbbiakat. (szerencsére jó lett, így nem mentem máshová)

2013. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell átgondolni, hogy beteg babákat megtartanál-e. Amennyiben nem, további vizsgálatokra kell menned.
2013. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
dow kockázata1/115
2013. jún. 25. 15:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Kettős ikerterhességnél is működik az AFP vizsgálat. Mivel az AFP-t két baba termeli, ezért el szokták osztani az AFP értékét kettővel, és így kapják meg az AFP eredményt. Az viszont tény, hogy így egy pontatlan AFP eredményt kapunk.


Nézd, én elmennék a vizsgálatra a helyedben. Ha te akkor is megtartanád a gyerekeket, ha down kórosak, akkor akár úgy is dönthetsz, hogy nem mész el. Ezt beszéld meg az orvosoddal. Ha nem tartanál meg egy beteg kisbabát, akkor pedig menj el.

Hányadik hétben vagy?

2013. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
debrecen
2013. jún. 25. 15:22
 10/19 A kérdező kommentje:

18 heten

vetek volna mimd a kettötöl magzatvizet és az egyik véletlenül elvetél visszi a másikat is

2013. jún. 25. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!