Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt vége fele járó kis...

Van itt vége fele járó kis pocakos kismama? Vagy akinek kicsi volt anno? Küldenének képet a pocakotokról?

Figyelt kérdés
Mekkorára saccoljàk a babàtokat? Én nagyon kicsinek látom a hasam, attól tartok nagyon max 3 kg lesz a vége, de inkább 2 kg közepe-vége felé valahol.. Köszi!
2013. jún. 29. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a has méretén múlik a baba súlya, lehet hogy a medencében fekszik pl. és 4 kg-os lesz kis pocak mellett.
2013. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok küldeni, de az nst- n mindig az én hasam volt a legkisebb. Igaz, magas vagyok, 180 cm, lehet, hogy azért látszott kisebbnek, de még a postás és a boltban, ahova járunk a pénztáros is meglepődött, mikor megtudta, hogy megszültem. Amúgy 3500 g. Lett a pici pocak lakója:)
2013. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ismerősöm ment szülni, az (ügyeletes) orvos küldte az ultrahangos szobába, hogy vizsgálatra jött, erre mondta hogy szülni, és mindjárt beér az orvosa, azt hitte 20-22 hetes csak:)


Bár 170 cmhez 48 kg, általában, szülés után 52 kgosan jött ki a kórházból. Olyan hosszú a felsőteste, hogy elfért a gyerek, hiába volt vékony.

3450g -os kislányt szült...

2013. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41. héten szültem 3500 g-os babát. De a szülés előtti napokban többen, szülésznő is, meglepődött, hogy milyen kicsi a hasam, és már a végén járok. Senki nem nézett 25-30 hetesnél többnek még közvetlenül aszüléselőtt sem. Ja, kb. a 18. hétig ruhában nem is látszódott, hogy terhes vagyok. Amúgy 170 cm vagyok és 60 kilóval kezdtem a terhességet.
2013. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aki magas annál persze megértem , de én még törpe is vagyok hozzá :)))


köszi a válaszokat !!!!!

2013. jún. 29. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pici volt a pocim,nem is híztam sokat,9 kilót.

Azt mondták,hogy pici lesz a babám,nem fogja elérni a 3 kilót se,hát...

Ezen a képen 38 hetes voltam,egy hét múlva született meg a lányom 3300 g-mal.


[link]

2013. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a képet !!


kb nekem is ilyesmi pocakom van !! remélem az én babám is lesz ekkora :)


köszi

2013. jún. 29. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem óriási a pocakom, mégis 2500g-ra tippelték a 37. héten. Én időre születtem anno, 2800g-mal.

Nem tudom miért olyan fontos a súly, főleg a nagy, én örülnék, ha nem lenne túl nagy. Egy 1993-mas egészségügyi könyvben olvastam a babák méreteit, a 40. hétre 2500-3500g-ot írtak, az e fölöttiek számítottak óriásbabáknak.

2013. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!