Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maltofer Fol vas tablettától...

Maltofer Fol vas tablettától lehet szinte fekete a székletem?

Figyelt kérdés

3 napja váltottam erre, az előző vszínű nem szívódott fel rendesen. De amíg azt szedtem, nem volt fekete a székletem. Lehetséges ettől a másik típustól? Most tudtam elmenni először wc-re amióta váltottam. Sztetek ez normális?


33+4 h km


2013. jún. 30. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, fekete tőle a széklet. Én is ezt szedtem. A wc-zés gyakoriságáról érdemben nem tudok nyilatkozni, mert nekem eleve több nap van két széklet között, a vastablettától függetlenül.
2013. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a vastabletta okozhat sötét, fekete színű székletet, sőt egyeseknél elég komoly székrekedést is, ami meg nagyon kedvez az aranyér kialakulásának. Szóval ilyenkor ami az egyik dolognak jó, egy másiknak meg nem.

Próbálj a lehető legjobban táplálkozni mellette és akkor talán nem lesz gond. Élőflórás joghurtok, sok rostban gazdag étel-ital.

2013. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert nálam pont fordítva volt.Án eleve szorulásos vagyok,és mikor szedtem akkor mindig volt székletem.Amúgy igen,fekete volt a székletem tőle...
2013. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is a Maltofer fol-t szedem,és nekem is fekete a székletem. És érdekes nekem sem okoz szorulást. Amióta szedem van székletem! :D
2013. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Neo-Ferro-Folgammát szedem, szintén fekete a székletem, de rendszereződött, konkrétan megszabadultam a székrekedéstől, mióta szedem. :)
2013. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtató! :-) Remélem nekem is rendszerezni fogja napi szintre, mert nem normális 3-4 naponta járni csak. Kiderül...
2013. jún. 30. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg a maltofert cseppekben attól nem lesz szorulásod :) 1247ft 30ml
2013. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!