Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg- neha nyilall a...

Terhesseg- neha nyilall a huvelyembe is, ez normalis?

Figyelt kérdés

Az elejen vagyok, eddig gorcsolgetes, petefeszek nyilallas volt, 2-3 napig semmi, most nyilallgat a huvelyem fele.

Amugy feszito erzes a hasamban, ez normalis, ugye?


2013. júl. 6. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, az elején többet és gyakrabban, de még a 20. héten is előfordult. Második babám.

Ne izgulj, nő a méhed, nyúlnak a szlagaok. Normális, de azért, ha nem múlik, sőt erősödik, esetleg görcsöl, akkor orvoshoz kell menni megnézetni. Én a 8. és a 12. hét körül napokig éreztem ezt, majd elmúlt. 20. héten újra jelentkezett, elmúlt.

Boldog babavárást!

2013. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sőt volt, hogy a végbelem nyílalt. Főleg az elején volt ilyen hüvelyi nyílalásom olyan 12 hét körül el múlt. 10-12 hetesen pedig egyszer a vesém nyílalt iszonyatosan, másnapra elmúlt, gondoltam akkor nem rohanok dokihoz, azóta sem lett semmi baj. (Persze neked kell eldöntened mikor van szükséged orvosra és mikor nem.) Csak annyit akarok mondani, hogy terhesség alatt nekem mindig fáj valahol és sosincs baj. Amúgy a magnézium nagyon jó, nekem legalább is be vállt. (főleg Magnerot ami jó szerintem, de a MagneB6 nekem nem vált be)
2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, hetfon megyek az elso ultrahangra.

Minden erzest nagyon figyelek, aggodok, hogy nehogy gond legyen.

Koszonom a valaszokat.

2013. júl. 6. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van.
2013. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint:Terhesen minden sz@r normális!:DDDD
2013. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! ÉN is az elején vagyok és pont a napokban éreztem,hogy nyilall a hüvelyembe ,sőt mintha a végbélnél is érezném néha.Hétfőn megyek dokihoz (nem ezért) ,megkérdezem,de én is úgy tudom,hogy nem baj. Ha mást mond írok neked!
2013. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, en is hetfon megyek az elso uh-ra. :)

Nagyon izgulok.

2013. júl. 6. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen:-)

28+1hkm

2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!