Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a teszt...

Lehetséges hogy a teszt pozítiv és még sem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Négy napja késik és ugy gondoltam h csinálok ma tesztet.NEm vesztek semmit sem.

Mivel nem volt itthon elmentem és vettem a Rossmannból x-epil terh tesztet.

Hazajöttem megcsináltam és nem akartam elhinni.Így átmentem a patikába és vettem egy Gabriel nevűt állítólag nagyon megbízható.

Itt van két terhességi teszt és délután elkezdtem vérezni.

Nagyon megijedtem és kétségbeestem ,hogy akkor mi van most.

Felhívtam a dokimat aki azt mondta h reggel uh.

Szerintetek?

Ugye nem vetélés??Nem darabos,de egy kicsi görcsöm is van.


2013. júl. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendes piros vér? Mennyisége mennyi? Nekem 3 napig pecsételő vérzésem volt mikor meg kellett volna jönnie. De az normális az első két hónapban.
2013. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, semmilyen vérzés nem normális terhesség alatt, az 1. rosszul írta.

Persze nem feltétlen jelenti azt, hogy nem marad meg a baba, de vigyázni kell, néhány esetben gyógyszert is ír fel a doki ilyenkor.

2013. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem sok vér van,de nagyon megijedtem.

A szine nem olyan mint menszesznél.

3órakkor tettem be egy betétet és még nem kell cserélni.

2013. júl. 10. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, az abaj az uh-on nem fog sokat láni még. Sok nnek van valamennyi vérzáése a terhesség alatt és mégsem vetél el, de elvileg nem normális dolog, ilynekor azonnal megh kell vizsgálni a kismamát. Valmai tuti elindult különben nem lenne pozitív a teszt azt hogy megamard-e majd kiderül.
2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet vetélés, de ilyenkor még nem is biztos, hogy annak hívják. Ha nem vettél volna tesztet, normál menstruációnak élnéd meg. Ez állítólag nagyon gyakori, és hidd el, jobb, mint 10 hetesen missed ab-ra menni...

Van más lehetőség is, ami pozitív tesztet csinál, de az nagyon rossz, nagyon súlyod, de szerencsére elég ritka.

2013. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!