Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen még mehetek...

30 hetes terhesen még mehetek esküvőre és lakodalomba?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk egy barátunk esküvőjére és lakodalmába. Én nagyon szeretnék menni, egy kis tánc, evés-ivás jól esne. Eddig panaszmentes terhes vagyok, egyedül terhességi cukrot diagnosztizáltak nálam, de a diétát szépen tudom tartani, a lagziban sem csábulnék el. Az ismerősök azonban le akarnak beszélni, mert szerintük nem terhesnőnek való a mulatozás. Az esküvő előtt pár nappal pont hivatalos vagyok az orvosomhoz, így friss orvosi véleménnyel mennék, eddig elfelejtettem őt megkérdezni, hogy mi a véleménye. Ti bevállalnátok? Nem messze lesz a lakodalom, bármikor haza tudnánk jönni, ha nem érezném jól magam.

28hkm


2013. júl. 17. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hivatalos vagyok egy esküvőre. Ami itt lessz a városunkban nem messze ahol lakunk. Én akkor már 33 hetes lennék.Elötte én is elmegyek az orvosomhoz és megkérdem ha minden ok akkor megyek. Ha nem érzem jól magam akkor hazajövünk. Én a te helyedben ha minden okés akkor elmennék. 28 hkm
2013. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Még akár bicajjal is mehetsz, vagy akár futhatsz is.

Te már nem jársz sehova sem? Miért lenne egy lakodalom más mint pl elmenni vacsorázni, vagy egyet kirándulni?

ùgy is csak annyit csinálsz amennyi jól esik, ha nem vagy terhes sem táncolsz ha fáj a lábad, de attól még simán elmész a lakodalomba.

Akár 40 hetesen is mehetsz.

2013. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csajok, a várandósság egy állapot, nem egy betegség. :-) Olyan érdekes, hogy egy első babás anyukát mindenről le akarnak beszélni, a többedik manónál meg még aznap is a nagyobb gyerekek után rohangálsz, amikor szülni mész. :-))

Nyugodtan menj el a lagziba és érezd jól magad!

2013. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most Én ne menjek férjhez, mert terhes vagyok?! :) 26 hetes terhes leszek, amikor férjhez megyek, és biztos vagyok benne hogy nagyon fogom élvezni! :) Nyugi, ez csak egy este, amikor ki tudsz kapcsolódni. Nem mondom hogy táncolj egész éjszaka, de egy kis mulatás nem fog megártani!! :)
2013. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
de elmennék már egy jó lagziba. de jó neked! 31hkm első bébi
2013. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mehetsz esküvőre. Én 30 is pont hetesen voltam esküvőn, méghozzá a sajátomon :)

Férjemmel, anyummal és apummal táncoltam egyet, jókat ettünk és beszélgettünk. :) Semmi bajunk nem lett :)

38+6 hkm

2013. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Atyaég, ilyen kérdést!Miért ne mehetnél?Meg mi az a hülyeség az ismerőseidtől, hogy terhes nő ne mulasson?A terhesség abból áll egyeseknél, hogy felpolcol tlábbal olvasgatnak szülséig?Főleg 30 hetesen.Jesszus, még több, mint 2 hónap.Én a 3. babámat várom, mindkét terhességemnél akkor nem mentem csak bárhova ha nem volt kedvem vagy nem éreztem jól magam.De felnőtt nő vagy, könyörgöm, csak el tudod dönteni mi az ami jól esik vagy már fáraszt.Ha nem esik már jól táncolni vagy fáradt vagy leülsz vagy hazamész.Ennyi.Kereken 40 hetes voltam mikor még semmi jele nem volt, h meg akar születni a baba.Férjemmel elmentünk kocsikázni, meglátogattuk a testvérét, a lakásunktól 70 km-re lévő városban.Miért kéne otthon ülni szülésig és kötögetni?Nyilván nem hegyet mászni kell terhesen, de ez, hogy valakinek akkora fejtörést okozzon, hogy a neten érdeklődik róla mit tegyen...no comment.
2013. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Gabka77-vel teljesen egyet értek


mesélhetnék miket csináltam a terhességem alatt de úgysem hinnétek el pedig igaz :-)))


szal jó mulatást :-)

2013. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

A terhesség nem betegségre reagãlva:

-le vagy ordítva, ha egy jó kis pohár birt megiszil(ami egészséges)

-szinte egyesek sírva fakadnak,ha a buszon nem adják át a helyet

-ha hisztisebbek, mint amúgy

-akik napi 1-2 szálmcigit elszívnak

-megfázás esestén azonnal küldenek orvoshoz

Ne sorolojam tovább...


Igen, a terhességmnem betegség, valóban. De amikor egy jó vérserkentő kis bort valaki meg akar inni, ne legyen már szaranya...itt is érvényes, hogy A TERHESSÉG NEMMBETEGSÉG. Punktum.


Kérdező,,érezd jól magad. :1)

30hkm

2013. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor megyek! Bennem fel sem merült, hogy ne menjek, amíg munkatársak, férjem barátai nem kezdtek el ijesztegetni. Egyébként tök aktív életet élek, dolgozok, szomszéd megyébe járok át minden nap busszal, sétálok minden nap kb. egy órát, mert messze lakunk a buszmegállótól, lakást felújítunk, szóval nem mondanám, hogy betegségként kezelem a terhességemet, csak most annyira sokan ijesztegettek, hogy a zene, meg a nem alvás, meg a tánc stb. árthat a babának, hogy elbizonytalanodtam. Köszönöm a válaszokat még egyszer!

2013. júl. 17. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!