Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért feszegeti mindenki a Mi...

Miért feszegeti mindenki a Mi lesz? Mikorra vagy kiírva? Mi lesz a neve? Kérdéseket. Apropó. Miért van mindenkinek pocakfogdosós kényszere, amikor az nem is az övé?

Figyelt kérdés
Falnak tudnék menni az ilyen erőszakos emberektől, ha udvariasan hárítok, akkor is bunkónak tartanak. Miért nem veszik észre magukat?
2013. júl. 19. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A Novodonszky Éva hírolvasó épp az egyik interjúban mesélte el, hogy Olaszországban az a szokás, hogy az utcán idegen asszonyok oda szaladnak idegen kismamákhoz és puszilgatáják a hasát.


A másik gondolatom meg, az hogy ha valaki terhes az olyan izgalmas, irigységgel nézik általában a nők és átakarják élni ugyanazt. Ezért kérdezgetik a jobbnál-jobb kérdéseiket. Ha hárítasz akkor bunkónak fognak tartani. Nem fogják érteni, hogy miért vagy ilyen és sajátítod ki az érzést, azt hogy nem lehet veled örülni. Oké a poci simogatás nem normális dolog.

2013. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasfogdosáshoz: kolleganő terhes, huszonvalahányadik hétben van, tehát már elég szép méretű hasa van.

Soha életemben nem fogtam meg terhes nő hasát, egyszerűen felötlött bennem, hogy vajon mennyire lehet kemény/puha.

Udvariasan megkérdeztem, hogy zavarná-e, mert fogalmam sincs, milyen tapintása van és érdekelne.

Mondta, hogy nyugodtan.


Én meg jól meglepődtem, hogy tapintásra pont olyan, mint a sajátom, csak ugye domborúbb. Nem tudom miért, de valami olyasmi keménységre számítottam, mint egy paradicsomé.

2013. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!