Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Janos korhazban szult...

Szent Janos korhazban szult valaki mostanaban? Mit kell vinni a babanak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A konkret kerdesem mellett tapasztalatokat, tanacsokat varok a korhazzal kapcsolatban. Pozitiv illetve negativ tapasztalatok is erdekelnenek:)
2013. júl. 22. 19:51
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Ahha ertem, akkor itt mashogy mukodnek a dolgok...mert elotte a szent imrebe szultem volna, ott kellett volna fogadjak, azt a tanacsot kaptam, mert ha nem gogadok elore, nem foglalkoznak veled:( meg a nogyogyaszom se vallalt volna szulest szuleszno nelkul.....

Erdekes, de maris szimpibb ez a korhaz es a rendszer:)

2013. júl. 22. 21:25
 12/45 A kérdező kommentje:
Meg azt megkerdezhetem, hogy mit vittel magadnak es a babanak a korhazba? Es mi kell kulon a szuloszobaba? Koszi
2013. júl. 22. 22:25
 13/45 anonim ***** válasza:

Szülőszobára: inni, enni, papucs, törölköző, fényképezőgép.

Amúgy 4 hálóing, sok innivaló (4-5 litert kell meginni szülés után / nap), ennivaló, 2 papucs (egy a fürdéshez, egy a szobába, 3 törölköző, köntös, tisztálkodási szerek.

2013. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elolvastam az eddigieket, kettőt szültem ott, és most a harmadikat fogom, én is kicsit belekotnyeleskedek, ha nem baj. Csecsemőst nem lehet fogadni, ha szerencséd van, kifogsz egy jót, de nem biztos, hogy másnap is ügyelni fog. A fürdő, wc undorító, sajnos 13 év alatt nem változott (akkora a nagyom), de a 9-es szoba jó ötlet, ezt én sem tudtam. A szülésznők nagyon rendesek, az enyém Tóth Márti, ő a férjem kollégájának a felesége, baromi kedves, helyes, tapasztalt, de ajánlani nem merném, hiszen még én sem szültem vele. 2,5 éve Efinél szültem a fiamat, akkor csak beestünk, mert koraszülött lett a kicsi, profi a csaj, és nagyon kedves volt, Márti szerint jobbat ki sem foghattam volna. (Az első szülésznőmre már nem emlékszem, talán ott sincs.) Ami nekem nagyon nem tetszett, hogy a látogatók non-stop ott vannak, van akihez reggel bejöttek és csak este mentek el, hát ez engem mondjuk nagyon zavart. Segíteni nekem nem segítettek, az elsőnél azért, mert majd jövünk, megmutatjuk, de sosem értek oda, a másodiknál meg azért, mert jaj anyuka, maga már tapasztalt, tudnia kell, úgyhogy ne várj sokat, inkább a szobatársak segítenek, talán azért nem jó a fizetős szoba, mert ott egyedül vagy, ezt érdemes mérlegelni. A szülőszoba viszont gyönyörű, klassz, profi, 13 éve még rémálom volt, most felújították, nagyon jó lett. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Jó szülést és boldog babázást!

37+3 h km

2013. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Jaj, előző vagyok, ez lemaradt: [link]

ezt megkapod a szülésznőtől is előre egy kis kártyán, de itt is olvasható!

2013. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:) varok meg azert velemenyeket akinek van:)

Ez a korhazi lista ez szupi(link):) koszi


Neked is boldog babavarast es konnyu szulest:) bar mar en is tartanek ott:)))

2013. júl. 23. 09:08
 17/45 petera6 ***** válasza:

Sziasztok,


én is a Jánosban fogok szülni, viszont nincs fogadott dokim vagy szülésznőm. nem is lesz már szerintem :) Viszont szerintetek ez a 9-es szoba csak fogadott dokival működik? Gondolom azért, ha van hely, én is kérhetem azt, nem?


Csecsemősökről én azt hallottam, hogy ugyan nem segítőkészek, de azért ha nagyon szívod a vérüket, segítenek :) Szülésznőkről, dokikról sztk részen is csak jót hallottam jóformán.


És nekem az rémlik, mintha azt mondták volna, hogy magában a szobába nem lehet látogatót fogadni (mármint a több ágyasban), hanem csak valami folyosón, de ott egész nap. Mondván, hogy ne zavarja az én látogatóm a másik kismamát. Ez igaz vagy nem?

2013. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 petera6 ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 31+0 :) Szeptember 20-ra vagyok kiírva.
2013. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet fogadni látogatókat a szobába is :) Legalábbis a 3 ágyasban biztos. Bár én a folyosón soha nem láttam látogatókat. Akár este 10-11 ig is benn lehetnek a szobába. Nem nagyon szólnak.
2013. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 petera6 ***** válasza:

Hú, ennek mondjuk annyira nem örülök... vannak nem oly tapintatos emberek esetleg (szobatárs rokona), akiket nem szeretnék folyamatosan hallgatni. Akkor csak reménykedni lehet, hogy jó csapat jön össze arra a pár napra. Vagy ilyen probléma sosincs?


Jó lenne olyanokkal együtt lenni, akikkel el lehet dumálni, tudunk segíteni egymásnak, ezért az 1 ágyas szintén annyira nem vonzó, de majd úgyis ott derül ki, hogy épp mik a lehetőségek.

2013. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!