Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Janos korhazban szult...

Szent Janos korhazban szult valaki mostanaban? Mit kell vinni a babanak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A konkret kerdesem mellett tapasztalatokat, tanacsokat varok a korhazzal kapcsolatban. Pozitiv illetve negativ tapasztalatok is erdekelnenek:)
2013. júl. 22. 19:51
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Neked is gratulalok a babahoz :) Akkor neked sem volt sajnos konnyu szulesed. En 14 orat vajudtam, oxitocinnal segitettek ra+nekem is 1.5 ora volt a kitolasi szakas , erzestelenites nelkul csinaltam vegig. Vegul csaszar, mert a babafeje nem akart befordulni. Iszonyatosan nehez volt, megszenvedtem erte. Ahogy olvasom te is. Viszont a kis kincsunk mindenert karpotolnak :)))
2013. szept. 30. 17:17
 42/45 petera6 ***** válasza:

Jaja, ezek szerint ugyanolyan a "szülésélményünk". Most kicsit kivagyok, mert megbetegedtem, éjjel keveset aludtam, nappal semennyit, és most is folyamatosan ordít a gyerek. Most betettem a kiságyba, mert a karomba is csak sír :(

Neked jó alvó babát dobott a gép? :)

2013. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

En lekopogom, egyaltalan nem siros a fiam, inkabb csak nyusszog, de annak is mindig oka van: kakis pelus, ehes, anyahiany...stb. Ejszakankent 2-3 orankent kel fel. Peluscsere, szopi, bufi es egybol visszaalszik. Ha fent is van az is csak napkozbe fordul elo, akkor csondben nezelodik, vagy kicsit nyusszog, ilyenkor elringatom es alszik tovabb. Nagyon jo baba, remelem ez igy is marad.

Meg eddig komolyabban sirni nem hallottam.

2013. szept. 30. 17:30
 44/45 petera6 ***** válasza:
De jó hallani, hogy nem mindenki szívja meg az össze dolgot. Mondjuk a terhességem okés volt, csak a szülés, meg most nagyon rossz.
2013. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Kitartast kivanok! Nem lehet konnyu:( Van egyebkent tejcsid? Milyen gyakran eszik a baba, mennyit ? Nemlehet, hogy a pocija faj, es azert sir? Bufizik rendesen?
2013. szept. 30. 17:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!