Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor normális a folyás...

Most akkor normális a folyás terhesség alatt vagy sem?

Figyelt kérdés
Védőnőm mindig kérdezi van-e,de nem értem mert azt olvasom mindenhol,hogy normális. Akkor?
2013. júl. 23. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha színtelen, nem viszket, nem fáj, akkor normális. Ha sárga, barna, rózsaszín, véres, az baj (bárki bármit mond). Nyilván "hivatalból" kérdezi.
2013. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és kiderült, hogy bakteriális fertőzés, úgyhogy nem minden esetben normális. Szerintem említsd meg a dokinak, ha mész hozzá.
2013. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Timcsikusz ***** válasza:

Elvileg normális illetve az normális ha sokkal bővebb mint általában.

az egyes válaszolónak igaza van ha nem "kóros" akkor normális.

nekem érdekes módon egyáltalán nincs.

30hkm

2013. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak néha van de semmi extra.Olyan mint máskor szokott lenni.
2013. júl. 24. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Hétfőn én is rákérdeztem a dokimnál. Mert nekem elég sok volt egyik nap. Azt mondta, hogy ilyenkor normális a vizes és a fehér folyás felváltva. Ha viszketne vagy büdös lenne akkor azonnal szólni kell.

23+4hkm

2013. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!