Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a fehérvári szülészeten...

Lehet a fehérvári szülészeten érzéstelenítést kérni szülés előtt? Nincs fogadott orvosom, nem különösebben félek, de minek fájjon annyira ha nem muszály?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Fehérváron szültem. A helyzet az volt, hogy amikor már a falat kapartam szóltam hogy adjanak valamit, mondták hogy hoznak gázt. Rákérdeztem az epidurálisra, elmagyarázták hogy nincs saját aneszteziológusuk, csak aki éppen ügyel, ő pedig nem fog feljönni időben hogy beadja, tehát nem tudnak azt adni. Vasárnap szültem, hétköznap nem tudom ez hogy van, én mindenesetre gázt kaptam, ami az elején tényleg jó volt, de az utolsó pár órában csak szédültem tőle.
2009. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fehérváron csak spinális érzéstelenítés van. :(

Amikor én vajúdtam, volt, aki kért fájdalomcsillapítót, de nem adtak neki. Csak gyógyszert ajánlottak fel (na bumm...) Vagy pedig már éppen vitték volna a szülőszobára és akkor már nem kaphatott.

Amikor én kértem, azt mondták, gázt kaphatok csak, más lehetőségem nincs. Végül erre nem került sor, mert sürgősségi császárom lett, de megmondom őszintén, kicsit elavultnak tartom ezt a gázos módszert, átjuthat a babába is!

Elég szomorúnak tartom,h. nincs minden kórházban lehetőség epidurálist kérni.

2009. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát akkor valószínű,hogy fájni fog,nem baj csak gondoltam ha lehet akkor kérek.Majcsak kibírom valahogy,más is kibírta.Puszi nektek.
2009. okt. 23. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sógornőmnek azt mondta doki, hogy beszéljen egy aneszteziológussal előre, hogy ő azzal akar szülni. de ezért is fizetni kell mint a magándokinak, hogy jöjjön fel időbe és jöjjön be ha nincs ügyeletbe. így a sógornőm is hagyta az egészet.
2009. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!