Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esély? Ez tényleg...

Mekkora az esély? Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, ha már volt valakinek abortusza, akár 160%-al nő az esély a méhenkivűli terhességre.
2009. okt. 23. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem missed abortusom volt és utána normál terhességem.
2009. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg ez nem úgy van!A statisztikák szerint egy hajszállal nagyobb az esélye,de ez nem jelenti azt hogy tuti méhen kívüli lesz!

Barátnőmnek 2 abortusza volt,utánna 3évre rá rátalált az igaz szerelem...3hónap próbálkozás után terhes lett!:)

Ne félj!

2009. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Tegnap pont ez volt a barátok köztben, szerintem onnan ez a hülyeség. Mi köze van a méhkaparásnak ahhoz, hogy a megtermékenyült petesejt eljut-e a méhbe vagy sem? Az ég világon semmi. Ahhoz viszont igen, hogy megtapad-e,
2009. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 160%-ot nem értem:) De szerintem sincs semmi köze hozzá. Decemberben volt missed-ab om, 1 hónapot vártunk, köv hónapban ismét babás lettem, semmi gond nem volt a terhességem alatt.

2 hetes baba anyukája:)

2009. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy vetélésem amit műszeresen kellett befejezni és rá három hónapra egy méhen kívüli terhességem. Szerintem igen, megnő az esélye, de azért nem 160%-kal. Bár, ha azt nézzük, hogy a méhen kívüli esélye 1%, a 160 %-kal nagyobb esély is csak 2,6%.

A szakirodalom is azt írja, hogy nőgyógyászati műtétek után nagyobb az esély.

2009. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hat azt nem tudom de nekem volt abortuszom majd ra egy missed ab es most 30 hetes vagyok.amugy ne higy a baratok koztben is ez van hulyeseg!
2009. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy nagyon kicsit megnő, de nem 160%-ot!!!!


egy ismerősömnek volt egy jó pár abortusza, utána vetélése, most van 6 éves egészséges lánya, nekem missed ab-m volt tavaly, most egészséges terhes vagyok

2009. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!