Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik túlhordtátok a babátokat...

Akik túlhordtátok a babátokat hogy viseltétek lelkileg ezt az időszakot? Én már teljesen elvagyok keseredve hogy velem van a baj hogy nem bújik ki, már kezdek belebetegedni!

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 12:11
1 2
 1/17 Anita8401 ***** válasza:

Szia. Az első fiamat én is túlhordtam 41 hétre született meg :). Ugyan azt éreztem mint Te de hidd el nem veled van a baj a baba még jól érzi magát a pocakban :) ki fog bújni :) .

Könnyű szülést :)

2013. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős terhes vagy? Nekem még van 9 napom, de én is kezdem így érezni. Cammognak a napok, egyre nehezebb, ráadásul ez a 3. babám, és mindkettővel ilyenkor már babáztam :) Ezek a kis oroszlánok kényelmes kisbabák :) Orvosod mit mond, mikor indítja, ha kell?

38+4 h km

2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hat :) olyan volt mint a 9 honapom elolrol minden egyes nap... Nehez volt fajt es mar tul akartam lenni... Semmi nem hasznalt 37 hetesen ment el a nyakdugom es 42 hetesen szultem 10 nap tulhordassal ballonos tagitassal oxitocin terhelessel. Kiserleti nyuszi voltam vegul 16 ora utan csaszar lett :)

Szar volt a tulhordas mar fogni akartam es latni. :) de itt van 3 es fel eves

2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is 41.hétre szültem meg a kisfiam,meginditották a szülést. Valóban nem baj ez a pár nap,jól érzi magát bent Pocilakód! Könnyű szülést kívánok neked!
2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
41hetes vagyok,jövő héten inditják,de már 5 hete III. fokban érett volt a méhlepény!Nagyon aggodom!
2013. júl. 31. 12:22
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, megzápult:) a lányommal is így voltam, hogy az már bent marad. Kitartást
2013. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül éreztem magamat.

Tudtam, hogy 10 napot huzatnak rá, és ha addig nem születik meg akkor lassu indítással 3 napot próbálkoznak és így a 14.ik napon lehet császár.

Ebben a 10 napban voltam nagybevásárolni, butikot járni, fodrásznál... de semmi.

Kedden volt a 10-ik nap. Még pénteken voltam ctg-n majd mondta a doki, ha nem szülök meg a hétvégén akkor hétfön ctg és megbeszéljük mi lesz. Hétfön nem volt a dokinöm, csak a kolléganöje, aki a ctg után ránézett és mondta hogy szuper szép, mehetek kedden is ctg-re. Ott abban a pillanatban lemervedtem és ott álltam és össze esés és a sírás határán voltam. Doki érezte, hogy valami nincs rendbe és bele nézett a kiskönyvembe, és meglátta hogy már a 9-ik nap. Ekkor felkiáltott, hogy ah masnapra csinálahtok is idöpontot a szülés inditáshoz a korházamban. Nagy örömmel mentem haza és masnap reggel 7-re lett idöpontom is.

Másnap mikor beértem a ctg-re fektettek, ahol két óriás fájásom volt, majd már az infuzios tüt sem tudtam végig ülni, hogy bekössék, és az UH-n vagy 10 fájásom volt. ùgy beindult, hogy 3 perceseim voltak csak, szinte egybe értek.

4 óra múlva megvolt a bébink.

2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal hordtam túl,de még ekkor se akart kibújni,indították. Hát pokoli volt.. Augusztus közepe volt és iszonyat hőség(tavaly), plusz két kicsi gyerek itthon. Kitartás neked is!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
untam, hogy naponta kellett már ctg-re járni, és be voltam tojva a ballonos tágítás esélye miatt
2013. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én aztán tudom mit érzel.

mindkét babámat indítani kellett a 41 héten.

genetika ez nálam,ha lenne 3 -dik őt is indítani kéne.


idegtépő napok ezek!

2013. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!