Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mell viszketés a terhesség...

Mell viszketés a terhesség legelején? Normális? Másnak is volt? Mikor kezdödött?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
normális nekem gyakori a ciklus másdoik felében pedig még nem voltam sajna babás. Hormonoktól van mert enkeme lég látványosan meg is duzzad mensi elött érzem ahogy feszül, gondolom ezért is viszket.
2013. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)
2013. aug. 2. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt az elején. a hormonok miatt elkezdett nőni a mellem, ahogy nyúlt a bőr viszketett is.

ha neked is emiatt viszket, akkor érdemes testápolóval kenni, mert akár meg is repedezhet a bőröd... én így jártam sajnos. igaz, hogy kifehérednek a striák, de attól függetlenül csúnya.

hányadik hétben vagy?

boldog babavárást! :)

2013. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de azt mondták, normális lenne, ha lenne.
2013. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!