Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magasabb fehérvérsejtszám és...

Magasabb fehérvérsejtszám és C reaktív fehérje szám, mitől lehet?

Figyelt kérdés
22 km vagyok. A 12 hetes vérvételen a fehérvérsejtszámom 7 volt(4-10-ig jó) , a 16 hetesen 11,47 és a pénteki pedig 14,23 a C reaktív fehérje pedig 7,7 és 0-5-ig jó. A dokim szabin 21-ig az asszisztenssel beszéltem,ő szerinte ez még nem ad okot aggodalomra. Ha nem volt mandulagyulladásom mostanában(nem vettem észre,h lett volna) akkor menjek el a fogászatra,mert lehet,h ez okozza. Nektek milyen tapasztalatotok van ilyennel kapcsolatban? Ugye a Babának ez nem árthat?
2013. aug. 5. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! a magas CRP szám gyulladást jelez a szervezetben, szerintem is érdemes megnézetned a fogaidat. lehet pl. húgyúti fertőzés is. (bár a 7,7es CRP nem annyira magas, a 10 hetes kislányommal amiatt kerültünk kórházba, neki 131 volt, egy másik kisgyereknek még magasabb, de antibiotikummal simán helyrehozták).
2013. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Mindenképpen elmegyek majd fogorvoshoz. Hú,az nem semmi,ha a kislányodnak 131 volt.. De,örülök,h gyógyszerral sikerült megoldani a problémát!
2013. aug. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!