Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezzsibbadas 35. Heten? Más...

Kezzsibbadas 35. Heten? Más is tapasztalta? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűűűűűűű, végre valaki! Rám mindenki furcsán nézett amikor mondtam hogy zsibbad a kezem, még az orvos is. Nem mindenütt vizesedtem, szinte csak a kezemen, de ott annyira, hogy a végén virsliujjaim voltak. 11 kilót híztam, ebből legalább 2 a kezeimre ment. Túloztam :) De az összes éjszakám pokol volt, folyton arra ébredtem hogy zsibbad a kezem, a vége felé már fájt is nagyon egészen a vállamig. És csak a szülés segített. Utána még 2 hónap kellett hogy rám jöjjenek a gyűrűim... Vizesedsz, és a víz nyomja az idegeket, elszorítja az ereket... csudajó.
2013. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért zsibbad a bal kezem két ujja, mert a nyaki izomzatom beállt, és nyomja. 6 napja küzdök vele, nem tudjuk kimasszírozni. 26hkm
2013. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első nekem is kezd virslisedni :D lassan mar a kisujjamra se jó a karikagyurum :/

Második! Nálam is csak a bal zsibbadasaval vannak gondok :ssss

2013. aug. 12. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom lànyok!1-2 hete zsibbad a jobb kezemen lèvö összes ujjam.De csak az ujj pervcek!Nagyon durva èrzès.Amikor mondom hogy mit èrzek furàn nèznek ràm.36hkm
2013. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Csak" 29 hetes vagyok, de mar 1-2 hete tapasztalom, bar nem minden ejszaka kinoz. Egyelore nem vizesedem durvan, talan a labfejemen picit. Viszont en mar sok helyen olvastam a zsibbadasrol; eleg tipikus terhes jelensegnek szamit szerintem.
2013. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 adriennjeni ***** válasza:
Akkor csatlakozom... engem a lábzsibbadás kínoz éjszakánként, rángásokkal egybekötve. az idegeimre megy, hogy nem tudok pihenni. olykor iszonyatosan fáj a lábam, de csak a bal, térdtől lefelé.
2013. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!