Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér folyás normális terhesen?

Fehér folyás normális terhesen?

Figyelt kérdés

Pár napja látok a bugyimon fehér foltot.Jelenthet problémát?

18hkm


2013. aug. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
normális, amennyiben nem büdös, nem viszket stb.
2013. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fehér krémes, színtelen bővebb, vízszerű folyások mind lehetnek terhesen. Ha eddig nem volt ilyen, ha viszket, ha fáj, éget, kellemetlen szagú akkor érdemes orvossal ránézetni. Az orvos tud ajánlani olyan akár vény akár vény nélkül kapható készítményt mely segít a hüvelyflórát rendben tartani és biztosan elkerülheted az ilyenkor nagyon nagyon gyakori fertőzéseket.
2013. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Úgy tudom a megemelkedett progeszteron szint okozza. Ha nem büdös, nem viszketsz, akkor semmi gond. :-) 14hkm
2013. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem már az elejétől kezdve van.

Ahogy előttem is írták, ha nem viszket, nem büdös, nem sárga (vagy más színű) akkor elvileg nem gond. De jobb ha megkérdezed a dokidat, vagy meg is néz az a biztos!

2013. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!