Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha a 18. héten még...

Baj, ha a 18. héten még mindig nem érzek magzatmozgást? Első babás vagyok. Nem tudom mit is kellene figyelnem, főleg úgy, hogy esténként kicsinál a puffadás.

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia,

én 19 hetesen éreztem meg először. Nem kell figyelni, mert ha megmozdul egyből tudni fogod, hogy a pici zizeg bent :) Nagyon boldog érzés lesz! :) :)

Boldog Babavárást!

10 hós anyukája

2009. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne aggódj, lehet, hogy úgy fekszik, hogy pont elfogja valami. Egyesek szerint olyan érzés, mintha buborékolna benned valami, de nekem olyan volt, mint az izomrángás, csak a pociban :)(Aznap, mikor először éreztem biztosra, szinte röpültem a boldogságtól, úgy mentem munkába... :) )

Lehet, hogy a húsz, huszonkettedik hét körül érzed majd csak, de fantasztikus érzés lesz, szorítok!

2009. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetesen 1-2szer ha éreztem, de még mindig nem biztos, hogy őt...Szóval türelem:)
2009. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 17 hetesen éreztem elöször de megbeszéltem magammal hogy biztos nem az volt. nekem olyan volt mintha korogna a hasam de egészen lent. Lehet már érezted csak elsiklottál felette mert nem volt olyan erős. Következőnek Én csak 20 hetesen éreztem. Közben kiderült hogy első fali a lepény és azért nem érzem még most sem annyira. Felfogja az ütést. :) Lehet neked is hasonló a helyzet! ki tudja? :)

2009. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 19-20 hetes voltam,mikor először éreztem.Nekem olyan volt,mintha pöckölték volna a pocakomat belülről.
2009. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Picit megnyugtattatok. Bizonyám lehet, hogy már éreztem, mert kb egy hete éjszaka arra ébredtem, hogy olyan volt, mintha valami ott megreccsent volna (nem a hang, hanem az érzés volt olyan). Ilyet azóta mégegyszer éreztem.

Próbálok türelemmel várni a Kicsikém első "igazi" jelentkezésére. Köszönöm mégegyszer a válaszaitokat.

2009. okt. 29. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket lehet érezni az elején:

lágy kaparászás-féle, vagy

kígyó (mintha az siklana a hasadban), vagy

buborékok.

És még ráértek, 2-3 hétig is eltarthat még, mire biztosan megérzed. Na de aztán!!! :)))))))))

2009. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Valóban először csak csikis érzés, én is 18-19. héten éreztem kb 2 héten át, egyre sűrűbben. Hidd el, nem tudod összetéveszteni mással! Majd csak utána fogod érezni a rúgásokat, forgásokat. A húgyhólyag olyan számára mint a trambulin:-)) Várj türelmesen!
2009. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bizony hogy trambulin! :))
2009. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia ne aggodj nincs baj én is aggodtam nagyon vártam hogy mocorogjon 20 hetesen mozdult meg elősször a kisasszony..:-))

Azóta folyamatosan érzem miden nap egyre sűrűbben de kaja utánn midig...:-)Tudni fogod hogy a babád az..:-))

Üdv 24 heteske.

2009. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!