Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire igaz hogy a lanyt...

Menyire igaz hogy a lanyt varo anyukak inkabb az edeset kivanjak a fiut varok viszont inkabb a savanyu eteleket?

Figyelt kérdés
Masodik babat varom az elsonel fagylalt minden menyisegben valamint dinye volt az etlapon.Most viszont savanyu alma, citrom, valamint enyhen csipos savanyu paprika de ugy erzem hogy megtudnak enni egy egesz uveggel.Mindegy hogy mi csak savanyu legyen az edestol szinte roszul vagyok.Nem tudom hogy valami vitamin hiany vagy oszefugesben lehet a baba nemevel vagy ez csak babona?!
2009. okt. 30. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Amennyire a többi hunbuk...

Lányommal mindent ettem, most is lányt várok, első 16 héten csak sósat, azóta csak édeset...

Szóval erről ennyit, és még sorolhatnám a család ellenpéldáit..

2009. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom. Nekünk lányunk lett, de a 20. hétig csak hánytam, utána pedig konkrétan nem kívántam semmit, örültem, hogy amit megettem, az bent maradt! :)
2009. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Na jó, 50% az esély, hogy bejön :P

2009. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nálam semmilyen babona nem jött be. Meg voltam őrülve az édességért és mindenféle jóslás, babona alapján lányom kellett volna legyen. Aztán befigyelt a kukac az ultrahangon. Szóval ne vedd túl komolyan. De a nagy számok törvénye alapján időnként bejön.
2009. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok és kislány van odabent. Szinte az elejétől a savanyú dolgokat kívánom. Citromot egészben, uborkát, kapribogyót csak úgy magában. Szóval ez nem minden esetben igaz.
2009. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kislányt vártam, édesre sós, sósra édes volt de igazán nem voltam kívánós, inkább most.

4 hetes kislány boldog anyukája

2009. okt. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk kislányunk lesz, én az eleje óta csak az édeset kívánom, de ez annak is betudható, hogy borzasztóan sok a gyomorsavam és a savanyú borzaszóan megemeli, úgyhogy semilyet nem is kívánok, meg nem is mernék enni. Sós? Egy kis pisztáciát, szotyit szívesen rágcsálnék néha, de így is tiszta ragya vagyok, nem akarom még tetézni.
2009. okt. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

lehet benne igazság. Én kislányt várok és az édeset kívánom, a savanyút egyáltalán nem.

35+6km

2009. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
HÜLYESÉG MINDKÉT FIAMMAL ÉDESET KÍVÁNTAM:)
2009. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én az elején csak a citromos vízet bírtam meginni...mostmeg már magamra sem ismerek...csak a sütiket bírnám enni :)38 hetes kismami
2009. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!