Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül akinek 2/6-os systolés zöreje van? Szülésnél nem léphetnek fel komplikációk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet nem pont a kérdésre megfelelő válasz, ugyanis nem tudom mi ez a 2/6-os systolés zörej...és hogy nálad-e vagy a babánál.... de nekem extrasystolém van, ami néha nem zavar, néha viszont olyan, hogy azt hiszem, mindjárt meghalok... gyógyszert nem kell rá szednem. Egyszer már szültem, akkor 23 órát vajúdtam és se terhesség alatt, se szüléskor, se utána nem volt vele gondom. Most nemsokára ismét érkezik, immáron második gyermekünk és különösebb problémám szintén nincs vele. Az első gyermekemnél már születése után egy orvosi vizsgálaton derült ki, hogy szívzöreje van. Semmi gondot nem okoz neki. Nyilván már a pocakomban is volt zöreje és nem volt vele gond a szülésnél sem. Immáron 6 éves és évente járunk kontrollra a zörej miatt. Semmit nem kell vele csinálni, a doktor azt mondta, hogy ezt kinovik pár év alatt.
2013. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!