Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy vagytok? Hányadi...

Kismamák hogy vagytok? Hányadik hét? Tünetek? Mikorra vagytok kiirva? Vettetek már a babának ruhákat, butorokat?

Figyelt kérdés
Én személy szerint egésznap aludnék. Fura, hogy a 22. Hétben jött rám!:) Baba sokat mocorog és egyre erösebben. Január 1re vagyok kiirva. Babaholmikkal még hadilábon állunk van már sok ruha, de még kell. Kiságy megvan babakocsi is meglesz a ház felújítással együtt!:D Már nagyon várom, hogy velünk legyen.
2013. aug. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
28. hét, első baba. 3 napja ülve tudnék aludni :) éjjel meg nem tudok a mocorgástól. Mindene meg van már, csak mosni kell és vasalni, de az még ráér. November közepére vagyok kiírva. A fáradtságon kívül nincsenek tüneteim, a pocim kerekedik :)
2013. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió!


39+4 hetes vagyok. Mostanában vissza jöttek a hányingerek, aludni már elég nehézkes, néha tudok oldalt is de inkább csak a bal oldalamon.Ülésből elég nehéz már felkelni , Lépcsőzni felfelé sem olyan egyszerű már . De mindezeket leszámítva még bírom. Ez az ucsó 2 hét ami már nehezebben viselem el ,eddig nagyon könnyen ment minden. Viszont az energiám még mindig majdnem ugyan olyan mint 2 hete volt de azért már hamarabb elfáradok. Agusztus 31 re vagyok ki írva szóval bármikor jöhet ! :)


A babának már mindene meg van 37 hétre sikerült megvenni neki mindent 30 héten kezdtem el vásárolni neki :).


Te kedves kérdző hogy vagy ?

Mikora vagy ki írva ?:)

2013. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed jól vagyok!:) Január 1-re írt a doki. Viszont neked már nem sok van vissza, hogy lásd a csodát, amit szíved alatt hordtál eddig. :) Én is az első babámat várom. Nemét még nem tudjuk, de már nagyon izgatott vagyok.
2013. aug. 29. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!:-)


Mi is már visszaszámlálásban vagyunk, már csak 27 nap a kiírt napig!

Kislányom lesz, nagyon várjuk! Elvileg mindenünk meg van, még takarítgatni kell, és vasalni.

Már a picikiént nem igen rúgdos, vagy ha igen azok nagyok, de inkább kinyomja magát a hely hiánya végett:-)

Nagyon várom már:-)!!!

36hkm


Boldog baba várást neked!


Egy jó tanács: ne hagyjd a végére a takarítást. Legkésőbb 33-34. hétre végezz mindennel:D bár így tettem volna:P

2013. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!:) Nekem még van addig kis idöm, de az is rohan. :) 27 nap is igencsak a vége! Kitartás erre a pá hétre! Pihenj ha tudsz! Könnyű szülést! :)
2013. aug. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!