Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok es meg...

6 hetes terhes vagyok es meg nincs semmilyen tunetem a faradekonysagon kivul. Normalis ez? Mikor kezdodik kb a reggeli rosszullet vagy mas tunetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Mindenkinél máskor kezdődik, van akinél el is marad.


Örülj neki, így legalább nem kell táppénzre menned :-)

2013. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen teljesen normális és inkább tekintsd szerencsének! Én 38 hetes vagyok és nekem soha semmiféle rosszullétem nem volt, egy csöpp hányinger sem, émelység, farkasétvágy..semmi. :D És megfogadtam h ha megszületik a kislányom akkor megköszönöm neki. Ha nem marad ki a mensi ne mis veszem észre h babát várok. :)) Igaz míg nem érzed rendszeresen mozogni, biztos izgulsz h minden rendben van-e odabent, mivel nincs tüneted, én is sokat aggódtam, de ne izgulj ha vmi nem lenne rendben azt biztosan észrevennéd, hiszen reagálna a szervezeted. Boldog babavárást! :)
2013. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Az elsővel nekem se nagyon volt. Volt két hét, amikor éhes voltam állandóan, aztán 1-2 hét, mikor álmos. Kb 3 alkalommal vacakolt a gyomrom. Jó volt. A kicsivel a 16. hét utánig émelyegtem. Sose hánytam, csak hajnaltól általában délig forgott a gyomrom. Szerintem ne bánd, hogy semmi bajod :)
2013. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12hetes vagyok és a mellnövekedés faradsagon kivül nem volt tünetem.rosszullétek nem gyötörtek csak este néha a vitamintol. az elmult. ja meg a húsra nem birtam ranézni meg a szagát se ez csak most van 2hete kb. ha nem csinalok tesztet akkor meg se tudom h terhes vagyok.mostanaban a ciklusom felborult 35-45napra .szovalörüljünk neki mert lehet ezutan jön csak az igazi roka-móka. no meg hát az izgulás hogy minden okés e mert nincs tünet-örjítő de majd csak megmozdul mar és akkor kicsit megnyugszom.

boldog babavárást

2013. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!