Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapest és környéki kismamák,...

Budapest és környéki kismamák, milyen hétvégi programokat szoktatok csinálni, hova lehet menni ebben az állapotban kellemesen kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia mi most hétvégén 7. én szombaton jótékonysági agár futamra megyünk :D már nagyon várom nekünk is van egy agarunk csodaszép, de szoktunk menni dunapartra sétálni picknikezni, sétálni fagyizni, moziba, színházba, kiállításokra, kutyabemutatókra, játszóház van már egy 2 éves lányunk, sokat megyünk kirándulni erdőbe bérlünk egy apartmant és erdős helyen és ott bogrács kerti party, van egy telek ahova szoktunk menni szintén bogrács. Elég sok program van :) Ha érdekel az Agár futam az Fóton lesz a szent ferenc állatothon rendezésével keress rá
2013. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 éves a lányunk.

Városligeti tóhoz szoktunk menni, Margit-szigetre, Gellért-hegyre.

2013. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is sétálunk,fagyizunk,bográcsozunk,duna partra megyünk,vagy a kertben pihenünk fürdünk(már nem ),állatkert,vadaspark,nekünk is van egy 2éves lányunk:-)
2013. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak én vagyok otthonülő tipus? Nekem a cukrászdába sincs kedvem elsétálni, pedig nincs 10 percre sem. Ha főzök hétvégén, akkor örülök, hogy le tudok feküdni délután, úgy el tduok fáradni. Ha rendelünk valamit vagy elmegyünk valahová enni, akkor meg kihasználom, hogy van időm és energiám. Olyan gyorsan elfáradok mindentől.
2013. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!