Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végéig /most 20...

Terhesség végéig /most 20 hetes vagyok) antibiotikumot kell szednem, volt már valaki így köztetek?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok a vizeletemben 2-3 keresztes baci,volt már genny is és vér is benne sajnos mindig érzem hogy nem stimmel,terhesség elött is voltak panaszaim már kb 2 éve,de semmi nem használt.most az orvos azt mondta szülésig 2x250 mg semicilint kell szednem,de ez iszonyt sok antibiotikum,,most mit csináljak,ha sokat iszom nem érzem hogy rossz,inkább csak reggeli pisim erősebb..
2013. szept. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A nem kezelt fertőzéstől sokkal nagyobb baja lehet a babádnak mint az antibiotikumtól. A fertőzés miatti genny ami kering a szervezetedben megterheli a vesédet is és a babához is el jut. Tartsd be az orvos utasítását, nem lesz a babádnak semmi baja a gyógyszertől, de a fertőzéstől annál inkább. Ha nagyon kétségeid vannak kérd esetleg ki még 1-2 orvos véleményét. http://www.youtube.com/watch?v=3z8jowF9kCU
2013. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt.. plusz hiába kezelték a fertőzést "felszállt" a veséimre és vesemedence gyulladásomlett.nem egyszer 39 fokos lázzal küszködtem.Jobb ha kikezelik rendesen, én 6x kaptam antibiotikumos kezelést (vénásan is a kórházba), orvosról orvosra jártam végül 2 hónap után "meggyógyultam az utolsó adag augmentintől.


Ajánlani tudom a medveszőlőlevél és igyál sok citromosat.És szedj C vitamint,mert nem engedi, hogy a gyulladás, a nyálkahártyákon átterjedjen.


Kitartás :)

2013. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem túlzás még 5 hónapon keresztül minden nap antibiotikumot szedni?
2013. szept. 4. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Nem tudom milyen ez az antibiotikum, de valoszinuleg okyat irt fel a doki amit szedhetsz.(nem jut at a mehlepenyen vagy ha at is jut akkor nem okoz fejlodesi rendellenessegez) Sokkal nagyobb gond hogyha a fertozes miatt koraszulott lenne a babad. Ne izgulj, nem lesz baj :)
2013. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha az orvos azt mondja, akkor biztosan lehet szedni, ne aggódj :)


De egyébként ajánlom figyelmedbe a következő kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ha felfázás gyanút érzek, én is mindig Cantharist veszek be, és tényleg úgy van ahogy ez a válaszoló is írja, egyből elmúlik, nem értem ugyan hogy létezik ez, de attól így van..


Babázás előtt én is 2 évig kínlódtam felfázással, millió AB-t szedtem, de végül a Nitrofurantoin használt (ekkor még nem ismertem a Cantharist).


Próbáld meg megkérdezni a dokidat, ismeri e, ajánlja e ezt a homeos bogyót. Habár a legtöbb dokit a világból ki lehet kergetni ezekkel, legalábbis én így tapasztaltam, néha majd' a fejemet szedték h mit akarok az ilyen hülyeségekkel :S


Gyógyulást!!

2013. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az antibiotikum mellé fogyassz pro- és prebiotikumokat a hasznos bélbacijaid visszaállítására.Érdemes lenne tőzegáfonyás stabiliált Aloe Vera levet innod, többek között baktériumölő hatása is van.Fogyszthatnál természtes antibiotikumokat is, mint a propolisz, fokhagyma. Jobbulást!
2013. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szoktam szedni tőzegáfonya kapszulát,teáját,grapefruit cseppeket a legerősebbet,ezekkel kordában tudom tartani,bár reggeli pisilésnél,meg ha nem iszom annyit érzem jobban hogy valami nem stimmel,mikor a vizelet vizsgálatok voltak volt vele vérvétel is és nem ihattam sokat,talán azért volt azokban annyi baci,a védőnőm szerint úgyis hozzá szokik a baci és rezisztens lesz 5 hónap az még nagyon sok...a doki szerint ez az adag a vizeletemet tisztíja,félek a gombától is,sajnos nekem a húgyhólyagban is van gomba és valószínű azon tapadnak meg mert ilyenkor jobban pang a vizelet,csak most az antibiotikumtól mégtöbb gombám lesz,fogalmam nincs mit csináljak,én értem meg tudom a baci se jó koraszülés stb,csak lehet így meg mégtöbb bacim lesz...
2013. szept. 5. 07:39
 8/8 anonim válasza:

ha izgulsz akkor olvasd el ezt a cikket: [link]

vagy ezt: [link]

2013. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!