Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cantharis homeopátiás bogyót...

Cantharis homeopátiás bogyót szedett valaki "felfázásra"? Használt? Mennyire voltak súlyosak a panaszai?

Figyelt kérdés
Pár napja fáj a hasam, körbe, a derekam sajog, folyás nincs, néha pisi után kicsit égő érzés van. De nekem amúgy is végig fájdogál a hasam, az eredményei jók. Ötlet? 30 hetes kismama vagyok
2010. máj. 7. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a vizelet eredmény negatív,vagyis nincs benne kórokozó,akkor nem kell a Cantharis.Terhesség alatt előfordulhat csípő érzés pisilés után,arra a Staphysagria 9ch a jó.Én szedtem.De a biztonság kedvéért tarts otthon Cantharist.Mikor kezdem érezni a csípő érzést pisilés nélkül is,beveszek 5 golyót,és mintha elvágták volna.Olyan fura,de nekem ilyen.Súlyos panaszok esetére pedg a Mercurius corrosivus 9ch.De ha kórokozó van a vizeletben mindenképp orvoshoz kell menni,és amellett ajánlott kiegészítésnek a homeopátia a panaszoknak megfelelően.

Remélem tudtam segíteni:)

2010. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azt tudjátok hogy kell bevenni?
2012. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!