Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még szoptatok és most derült...

Még szoptatok és most derült ki hogy 8 hetes terhes vagyok. A kettőt lehet együtt? Van aki szoptatott terhesen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én igen kb 1 hónapig. Amikor rájöttem, h terhes vagyok, már nem esett jól szoptatni. Olyan fura lett, és abba is hagytam.

2009. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Én is terhes vagyok igaz csak 6 hetes,de szoptatom a 17 hós fiamat.Mielőtt terhes lettem körbejártam ezt a témát.

sok olyan anyuka van aki egész terhesség alatt szoptatott,és szülés után mindkét gyerkőcöt szoptatja.De hallottam olyat is,hogy a terhesség előrehaladtával elapadt a tejcsi,vagy olyan is előfordul,hogy a magzat nem fejlődik rendesen és akkor a szopi megszüntetését javasolják!

2009. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem zárja ki a kettő egymást, bár vannak olyan nézetek, hogy a szoptatás vetélést okozhat.

Lányom 1 éves volt, mkor terhes lettem, mindjárt le akartam választani, de persze nem ment olyan gyorsan, 2 hónap kellett hozzá.

A doki azt mondta, szoptathatok, a természet elvégzi úgyis, amit el akar.

Sokan még a kettőt együtt is szoptatják, én nem kívántam...

2009. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazság szerint én is szeretném a picúrt leválasztani mert már nagyon fáradt vagyok. Érzem hogy ez nagy megterhelés a szervezetemnek. Pl. az első terhességem 7. hónapjában voltak fog problémáim. Most már most olyan ronda az ínyem amilyet még nem láttam. Mi lesz később? Csak hát nem nagyon megy a leválasztás.
2009. nov. 5. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos terehes koromig szoptattam. A kisfiamat nehéz volt leválasztani. Őt nem zavarta hogy terhes vagyok. Sokan mondták hogy megváltozik a tej íze és majd nem fogadja el. Sok sírás árán, nehezen állt le 15 hónaposan. Engem annyiban zavart hogy egy idő után már kényelmetlen volt a pocimon etetni. Sokan tartanak vetéléstől. Egészséges terehes nő szerintem nem emiatt vetél el.
2009. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!