Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtátok az Aloe First-öt...

Használtátok az Aloe First-öt vagy az Aloe Vera Gelly-t? Esetleg a kettőt együtt? Tapasztalatok? Hallottam h jó kiütésre, égésre.

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szinte mindenre használom,nekünk bevált.Csak ajánjani tudom neked!

2010. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az jó, mert most kaptam ajándékba mindkettőt. Nem tudom rá merjem e kenni a kezemre mert leforráztam picit.Meg, hogy egyáltalán melyiket a first-öt vagy a gelly-t?
2010. jún. 26. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A first jó égésre
2010. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Égésre:

1. hűvös (nem jéghideg víz alá)

2. First-tel fújd le akár 2 percenként is 1-2 órán át. Lehet külön kapni hozzá mini flakont, abba át lehet tölteni, kevesebb megy kárba.

3. A fújások után kend Gelly-vel. Sok helyen égési osztályokon is használják, szépen hámosít. Vékonyan kell kenni és gyakran, ahogy beszívja a bőröd. Ha vastagon kened ragacsos marad a bőröd, mert nem bír beszívódni rendesen.


A fentiekkel nagyon szépen helyre lehet hozni az égést, hólyagosodás nélkül. Mondjuk akkor a hatásos, ha azonnal használod, de még most sem késő.


Amire még ezek használhatod ezeket (gondolom érdekel):

FIRST

- torokfájásra jó mélyen befújva, akár 5 percenként is naponta,

- mindenféle sebek elsősegélyéhez az első lépés (nekünk jód helyett van)

- szájöblögetésre, panasz esetén

- ne nevess, "hajnövesztő", a férjem 3 hónapig naponta 1x bedörzsölte a fejbőrét és ma már olyan erős, rövid kis hajszálai vannak, amit nyírni is tud (persze ehhez kell, hogy legyenek ott aktív hajhagymák, akkor serkenti ezeket)

- nőgyógyászati panaszoknál zuhanyként használom

- orrcseppnek csíp mint a veszedelem, de remekül tisztít,

- már hallottam fülbe cseppentve is használni, ezt még nem próbáltam,

- bőrápolásra külsőleg is szoktam használni, de óvatosan, mert enyhe bőrszárító hatása van hosszútávú alkalmazásánál.


GELLY

- sebekbe lehet belekenni, gyorsabban gyógyulnak, a legtöbb esetben hámosodással, varasodás nélkül (sebészeten is érdemes belekenni mondjuk sebvarrás előtt a sebbe),

- fogászat, foggyulladás, fogak kezelése esetén; én így ismertem meg ezt a terméket, mert a fogorvosom ezt kente a gyulladt fogamba és aztán a kihúzott helyére az ínyembe (ez, a first és az FLP fogkrém teljesen rendben tartja az ínyemet, leállt/lassult az ínysorvadásom, nem voltak a klasszikus terhességi fogas panaszaim sem);

- fagyasztani lehet kúpnak, nőgyógyászati panaszokra remek (még jobb a propolis krémmel keverve), de ugyanígy aranyérre is lehet kúpként és külsőleg is alkalmazni,

- a kislányom ínyét is ezzel kenem, amikor nagyon fogzik, 2 hónapos kora óta, remekül csillapítja az ezzel járó tüneteket,



A kettő együtt kiváló gátseb regeneráló szülés után.


Remélem segítettem, jó egészséget és gyógyulást az égésedhez.

2010. jún. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húú ennyi mindenre jók?Ezt nem gondoltam volna!Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást!!

Szép napot! :)

2010. jún. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!