Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensim szerint 6 hetes terhes...

Mensim szerint 6 hetes terhes vagyok, ma voltam dokinál és csak egy petezsákot talált mire ö azt mondta hogy vagy az van, hogy kevesebb hétbe vagyok mint a mensi szerint kellene vagy az hogy nem fejlödik úgy ahogy kéne. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell visszamennem,de addig idegeskedhetek.
2009. nov. 4. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a mensid kezdőnapjától számol, akkor 6 hetes vagy. Ha a kb. peteéréstől akkor meg 4. A baba + az uh szempontjából a 4 hetes terhességgel kell számolni.

2009. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az uh szempontjából 6 hetes terhességgel kell számolni, a dokik is így számolni. Én 5+4 naposan voltam, nekem is csak petezsák volt. Ne aggódj, bizti később fogant. Nekem 10 nap múlva kellett visszamennem, minden ok volt már akkor.

28 hetes km

2009. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mensid mindig pontos volt?

Amúgy pete bármikor érhet, lehet később estél teherbe, mint gondoldo. Addig próbálj meg ne idegeskedni, vagy menj vissza egy hét után, akkor már kell lásson valamit. 6 hetesen még lehet csak petezsák is normális.

2009. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen percre pontosan mindig megjött,24 napos ciklusom van mióta menstruálok.Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 4. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A legelső menszeszem óta ki tudtam számolni, annyira pontos volt mindig. Most, hogy babát várok, nekem is kevesebb a terhességem egy héttel. Pedig tényleg mindig pontos volt. Nem kell pánikba esni, rendben lesz minden, csak azért mondanak az orvosok minden lehetséges variációt, hogy ne lehessen felelősségre vonni őket. Nekem nem találták uh-on, riogattak,hogy méhen kívüli, közben csak kisebb volt egy héttel.
2009. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!