Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miől fáj mindenem? A farokcson...

Miől fáj mindenem? A farokcsont a derekam a hasam alig birok kiegyenesedni alig birok menni 17 hetes ikres kismami vagyok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hihetetlen iramban nő a méhed, attól vannak ezek a tünetek. sok pihi, padlón hanyatt fekvés segít ha még tudsz hanyatt feküdni. nekem jobb lett a 30. héttől. szóval remény, hogy elmúlik.
2009. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tágulsz mindenfele, készül a szervezet. Az első válaszoló örülhet, hogy a 30-ik héttől jobb lett neki. Nekem is a 18-20 hét felé kezdődtek ezek a fájdalmak, de volt, hogy több napig semmi se fájt. Most egyre többet "fájok" már. A medencém, a derekam...


31+4 hetes kismami

2009. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ikrek gyorsabb ütemben gyarapodnak,gyorsabban "csinálják" a helyet maguknak,több anyagot vesznek el a szervezetből mint a szingli babák.Nagyobb az esély rá,h mára korai terhességben elkezdenek elnyomni egy-két vénát,vagy arra,h hamarabb érezd nagyon kényelmetlenül magad,mint a "normál" kismamák.Nem akarlak elkeseríteni,de nem lesz jobb,nekem is vannak ikreim,és abszolút könnyű és problémamentes terhességem volt velük,de az utolsó hónapok egy hosszú rémálom volt.UH-on nem tudtam hanyatt feküdni,mert egyszerűen elájultam,se ülni,se feküdni,se állni nem jó,aludni nem tudtam,annyira nyomták a gyomrom,h folyamatosan a torkomba ért a savam,evés után általában vissza is fordult emiatt a kaja...Pihenj amennyit tudsz,a lábad polcold fel,és pihenj,pihenj,pihenj!
2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hét körül kezdtek előjönni ilyen tünetek. Most 29. vagyok, és már alig bírok megfordulni az ágyon, vagy felülni, szóval a tüneteim egy 36-37 hetes szingli babás kismamihoz hasonlítanak már most. Kitartás! Sajna tényleg ezután csak több kellemetlenség lesz. De figyelj a babáidra, csodás dolog, hogy egyszerre kettő mocorog, ezek viszont széppé tezsik a terhességet. Ja, a farokcsontra csak annyit, hogy kezdetben én is azt hittem lent a csont fáj, aztán kiderült hogy jól kidagadtak a visszerek még ott is és az fáj ahogy vérrel telítődik.
2009. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!