Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mire...

6 hetes terhes vagyok. Mire figyeljek nagyon? Mit csináltok máshogy? Gondolok itt az étkezésre stb.

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én végig úgy étkeztem, mint a terhesség előtt. Szerencsére nem vagyok hízékony. Végig szedtem napi 1 Elevitet és mozogtam napi szinten (séta).

Nehezet emelni tilos! Ha fáradt vagy akkor pedig pihenni kell. Mindíg hallgass a dokira és a védőnőre, ők is ellátnak tanácsokkal végig.


4hetes baba anyucija

2009. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2.babámmal vagyok várandós.és ezt most sokkal lazábban veszem.én is szedtem/szedem az elevitet.

az 1.babával kihagytam teljesen a szénsavasat,nagyon sok ásványvizet ittam,amellett minden olyan ettem,amit megkívántam.pl az első 3hónapban a kivit :-) alkohol egy cent se volt!

most se iszom alkoholt,viszont néha néha egy két korty kóla belefér...disznótoros káposzta akár 2pofára is,ami eddig meg se kottyant(rakott krumpli)most felfúj...sajtot is ugyanúgy eszem,minden ami jó,persze csak mértékkel.

és nagyon kerülöm a cigifüstöt.

2009. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajltak, hogy ne furodjek koz helyeken se tavakban,sot otthon sem ullve csak dus,bar az elso4 honapban,a tobbi az amit irt az elozo!jaj es vigyazz a felfazassal!ha lehet egyel mindent mi jol esik,mozogj menyit birsz,es elvezd a varandossagot.
2009. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éld ugyanúgy az éltedet, ez nem betegség, csak egy állapot.

Nyilván ne egyél nyers húst, nyers tojást, ne fürödj forró vízben és ne te cipeld fel a bútorokat a harmadikra, de amúgy nem kell változzon az életed...

2009. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 7+4 hetes vagyok, nem szedem az elevitet, a dokim nem mondta.Viszont vasat és folsavat írt fel.Annyiban módosítottam a dolgokon, hogy eddig napi kétszer ettem, most háromszor.Egyébként a cigit letenni, kávét elhagyni, na meg a kólát is...és persze pihenni.Az előbbiek nagyon sokban hozzásegítenek a vetéléshez.40-50 %-ban!!!!Gratula egyébként, vigyázz magadra!
2009. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!