Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Te hogy szerelted le azokat,...

Te hogy szerelted le azokat, akik simogatni akarták a pocidat várandósság idején?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem egyébként sem a testi kontaktot. Most meg sokan kérdés nélkül tapogatnak!
2013. szept. 17. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Összefontam a karomat magam előtt, és azt mondtam: bocs, de majd akkor, ha kint lesz.
2013. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hja, sértődés is volt belőle, ugyanis rászóltam az egyik családtagomra, mikor hadmadszori elhúzódás után sem vette a lapot. Már amennyire kedvesen lehet ezt kérni, mondtam, hogy ne simogassa. Kicsit nézett furán! De most ez csak szerintem tapintatlanság???
2013. szept. 17. 08:47
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki ezen megsértődik, akkor valószínűleg azon is, hogy "jaj, ne haragudj, de kérlek, ne simogass", nem? :D Normál esetben se taperászunk senkit, mert az milyen már, de persze a domborodó poci valamiért sokakat erre ingerel. :) Biztos én vagyok a háklis, de csakis a férjemnek meg a gyerekeimnek engedem, hogy simogassák.
2013. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Távoli ismerősök nem akarták fogdosni, aki meg akarta mindig megkérdezte az nem zavart végigsímitották és kész. Még azt is utálom ha a doki tapogat meg :-))) 39hkm
2013. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Ettol en is rosszul voltam:D Amikor megszuletik a baba akkor jon majd a "Megfoghatom?/Felvehetem?" kerdes.De ezt is van aki kerdes nelkul probalja kivitelezni.Na ettol aztan tenyleg falra masztam.Persze itt nem a csaladtagokra gondolok,hanem szomszedokra,meg ugymond kivulallokra.Erre altalaban az volt a valaszom,hogy "Nem,nem kiskutya,kisbaba!"
2013. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokaktól hallottam, hogy zavarta őket, szerencsére engem eddig kb 3-an akartak megtaperolni, de engem egyáltalán nem zavart. Megfogták a dudort és kész, együtt örültek velem a babónak. Szerintem próbáld meg viccesen elhárítani, ha zavar, mondjuk ironikusan mondhatod, hogy de imádod, hogy mindig a középpontban vagy és fogdosnak. A babataperolás már más téma, azért ott a babát félti az ember.
2013. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem voltam bunkó, hogy nem engedtem meg. Az meg engem is különösen felbosszantott, hogy még meg sem kérdezte az illető. Főleg úgy, hogy egy nagy családi összejövetel volt, még szerencse, hogy nem álltak sorba pocisimogatásra a rokonok.

A másik halálom az volt, amikor ugyanezek a rokonok nyaggattak, hogy milyen nemű babának örülnék, mi lesz a neve. Mert ugye számomra mindegy mi lesz, mert örülök, hogy egyáltalán lesz babám, a néven meg még nem gondolkodunk. És ezt a választ nem fogadják el. Ráadásként volt korábban egy missed ab-om és ezeket a marha tapintatos kérdéseket a második terhességem elején sorozatosan feltették. Most én vagyok az, akitől nem lehet semmit kérdezni. Minden bizonnyal ezért szoknak rá most a simogatásra... :(

Marha tapintatlanok!


(Nem tudom, ki pontozott le kit, de részemről mindenkinek ment a zöld kéz!)

2013. szept. 17. 10:00
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem akartak taperolni. Kb. ketten-hárman simizték meg a hasamat, az egyik egy kolléganőm volt, ő nagyon aranyosan megkérdezte, hogy szabad-e, és olyan csillogás volt a szemében, hogy eszem ágában nem volt nemet mondani. A másik kettő 2 barátnőm volt. Szerintem nem muszáj egyszerre élesnek lenni, egy "ne haragudj, de nem szeretem, nem szeretném, ha megfognád"-ból a többség érteni fogja, hogy mi a szitu.
2013. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lazulj el egy kicsit, ami kérdéseket illeti, ha nem tudjátok a nemét, akkor mondjátok, hogy még nem mutatta meg magát az ultrahangon, ha a nevét kérdezik, akkor mondjátok, hogy majd ha meglesz a neme eldöntitek. Én elmondom mindenkinek, aki kérdezi, már előre tudom mit akarnak hallani (amit én is akartam mindig más várandósoktól anno), neme, neve, rugdos már, és hogy mikor érkezik. Egy mondatban elmondom és nem is faggatnak tovább, és mindenki örül neki mindig és a nevünk is tetszett eddig mindenkinek :).
2013. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Majd ha szülés után visszafogyok és szép formás lesz újra a seggem, akkor majd együtt örülve azt is fogdosság? :)

Jól van, na, viccnek szántam...


Én egyébként sem vagyok ilyen ölelkezős, meg nem szoktam keresni a testi kontaktot még a barátokkal sem.

Ne is mondjátok.... már előre rettegek, hogy mit tesznek majd a gyerekemmel :) Meg az a sok jó tanács, amit kapok! Hihetetlen!!!


Azt hiszem kicsit besokalltam :)

2013. szept. 17. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!