Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37-38 hetes mamik hogy...

36-37-38 hetes mamik hogy vagytok? Megvan már minden a babónak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Már minden megvan a babónak a csomag is össze van készítve.

Már csak a pici hiányzik :)

Az alvás már nem megy sehogysem kényelmes. A savammal küszködök ismét pár napja. Az ágyból alig bírok kikelni annyira fáj a derekam. De ha eddig kibírtam ezt a pár hetet is kibírom. És te kedves kérdező, hogy vagy?

37 hkm.

2013. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

megvan már minden

kórházi csomag is

Én eddig teljesen jól vagyok, leszámítva hogy fáj a baba mozgása.

38 hkm

2013. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Judyt77 ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk is megvan mindenünk. Elvileg :-) A derékfájás lehet még enyhül! Nekem is volt, de már elmúlott. Talán máshogy fekszik. Viszont már mindenhogy kényelmetlen feküdni éjjel. És az ujjaim úgy érzem letörnek, úgy fájnak. És szurkál az alhasam. Én nagyon várom már! Meg a szülés izgat, hogy szerencsés, gyors legyen a szülés. Emiatt mennyire izgultok?
2013. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Judyt77 ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elfelejtettem megírni, hogy 38hkm. És ti miket csináltok így a véghajrában?
2013. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Idejövök majdnem 35 hetesen...:-)

Remélem nem baj.

Minden kész,minden helyén kivéve az én hazajövős cuccom mert abban még nem tudok dönteni.Nekem legfeljebb 4 hetem van még,programozott császár lesz,október közepén.

Nem vagyok jól:csontjaim fájnak,ég a gyomrom és savam van,nem jól alszom,alig bírom magam vonszolni.

Inkább csak vegetálok már..Sokat kell pihennem,nem bírja szívem,magasabb a vérnyomásom,20. héttől vizesedek,nagyon várom a végét.Babám nagyobb 2 héttel,vele minden rendben.

2013. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szaszuss ***** válasza:

Sziasztok!A héten összerakom a kórházi csomagot. Amúgy már minden készen áll a babaérkezéséhez. :) Kicsit nehezen viselem már a végét, nehézkes az alvás, újra visszajött kicsit a hányinger, és abba viszont én is tanácstalan vagyok, hogy a haza jövetelre milyen ruhát rakjak be magamnak. Nagyon várjuk már a babócát!Könnyű szülést nektek!

35+5 hkm

2013. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Judyt77 ***** válasza:
Én a savra Salvus gyógyvizet használok. Nekem beválik, de azért így is kínoz.. :-( Már csak pár hét.. :-)
2013. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Julie S ***** válasza:

Jól vagyok, jókat alszom és nehéz felfogni, hogy lassan már megyek szülni. Főleg, hogy egyáltalán nem vagyok türelmetlen és tök jól vagyok, bírok mindent, amit csak kell. Még simán hajolgatok, nem vizesedik semmim és a gyomrom is rendben van, pedig a kiscsaj nyomkodja elég aktívan. Meg néha akkorát nyújtózik, hogy csillagokat látok a hólyagom kitámasztásától, de szerencsére hamar abbahagyja.

A hideg időnek nem örülök, mert alig van olyan hosszú ujjú felsőm, amiből a hasam alja nem lóg ki. Még ha nem is fázom, de elég hülyén néz ki. :) Viszont erre a pár hétre már nem fogok csak ezért új ruhákat venni...

A kisasszonynak már megvan minden, a kórházi csomag is össze van készítve.

Az orvosom könnyű és problémamentes szülésre számít és őszintén szólva én is. Szóval abszolút nyugodtan várom a következő hetek fejleményeit, nem úgy mint a családom meg a barátaim. :)


Kitartást mindenkinek, akinek szüksége van rá! És könnyű szülést! :)

37+4 hkm

2013. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!