Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején a barnázgat...

A terhesség elején a barnázgatás normális dolog?

Figyelt kérdés

kb7 hetes terhes vagyok, van egy 10 hós fiam, akit kénytelen vagyok nap mint nap cipelni, felemelni.

Ma egy kis barnás valamit találtam pisiléskor, ez normális?

az első terhességnél nem volt ilyen, a dokim csak jövő hétre adott időpontot.nincs görcs és csak kicsi volt épp hogy látszott valami. nem volt véres....

Mit tegyek?


2009. nov. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha látna doki! Nekem ilyennel indult a vetélésem. :(
2009. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hú, de olyan sokan írják, hogy barnázgatnak azt gondoltam ez nem veszélyes...

most mit tegyek nincs dokim csak jövő héten akkor is csak csütörtökre tudott időpontot adni....

jaj most megijedtem ugye nem lesz gond?

2009. nov. 4. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem együttlét után volt barnázgatás,egyszer meg csak úgy.A héten voltam dokinál,mondtam hogy barnázgatok,de azt nem hogy együttlét után.Azt mondta hogy nem baj.
2009. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy baj!! A barnázás = gyenge vérzés!

Én a helyedben mennék az ügyeletre, vagy legkésőbb holnap dokihoz!!

2009. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, menj orvoshoz!!!
2009. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valakinek normális, az esetek 95%-ban nem az. Nem kéne olyan emberek diagnózisára hallgatni, akik ebbe az 5%-ba tartoznak. Menj orvoshoz, lehet, hogy csak egy kis hormontámogatásra van szükség, de ezt mondja meg orvos.
2009. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat, már nincs semmi csak az az 1 csepp volt mikor pisiltem, de mindenképp megemlítem majd a dokinak
2009. nov. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!